חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

איגניס Mild Hybrid

סוזוקי איגניס: נוחות, עיצוב וחדשנות

סוזוקי איגניס Mild Hybrid עם מנוע היברידי מתון, חכם, איכותי ויעיל, חסכוני וידידותי לסביבה מבית המותג האמין, כעת נגיש לכולם!

האיגניס עוצבה מחדש עם עדכון חזית גריל שונה המייצרת מראה אגרסיבי וג'יפוני יותר אך מתאימה גם לשימושים עירוניים. בזכות המראה המחוספס ויכולות הקרוסאובר, גם נהיגה בעיר הופכת לחוויה.

הדגם הראשון של סוזוקי איגניס הוצג בשנת 2004. שלושה דורות של IGNIS זמינים כעת באולם התצוגה של סוזוקי צומת בילו, כולל הדגם האחרון שיוצר בשנת 2020, כך שאם אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש, זאת ההזדמנות שלכם למצוא את רכב הסוזוקי החדש ביותר.

בתוך IGNIS 2015-2020, קיימת תצוגה גדולה בגודל 7 אינץ 'של מערכת המולטימדיה שיכולה לעזור להתאים את טמפרטורת הפנים, להתאים את אפשרויות הרכב ולהשתמש בניווט GPS. בסך הכול, סוזוקי איגגיס דור שני הפכה למכונית נעימה ומודרנית.

הדור השלישי

הדור השלישי סוזוקי איגגיס הוצג בפברואר 2020 ותוכלו להתרשם ממנו באולם התצוגה שלנו. זהו דגם מחודש שמושך תשומת לב של נהגים אחרים. הדגם מציע עיצוב פנים טוב של נוחות ברמה גבוהה לכל נוסע.

IGNIS 2020 היא בחירה טובה לנהיגה עירונית, מכיוון שהיא קטנה. החלק החיצוני מעוטר בפנסים מסוגננים, קווי מתאר יפהפיים וכניסות אוויר מושכות עין. בתוך ה- IGNIS החדש יש מתחם מולטימדיה חדש עם כל אפשרות הדרושה לנהיגה עירונית.

צבעי הדגם

נוחות ואבזור

עיצוב

האיגניס בעל תא נהג מרווח המספק הנאה כפולה הודות לעיצוב קלאסי ופונקציות המאפשרות חווית נסיעה נעימה.

עיצוב

האיגניס בעל תא נהג מרווח המספק הנאה כפולה הודות לעיצוב קלאסי ופונקציות המאפשרות חווית נסיעה נעימה.

ביצועים

ביצועים

בטיחות

סוזוקי איגניס בטיחות 213049

האיגניס בעל גוף קל וסופג זעזועים ושש כריות אוויר להגנה על הנוסעים ברכב

מפרט הרכב

דילוג לתוכן