חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

דיאגנוסטיקה לרכב ברחובות

דיאגנוסטיקה לרכב ברחובות

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על המושג דיאגנוסטיקה לרכב – מושג זה הפך להיות שם דבר בעולם הרכב ואם יש מוסך שמכבד את עצמו ואין לו מערכת דיאגנוסטיקה מתקדמת וחדשנית מוסך זה הולך לאבד הרבה מלקחותיו. מה בעצם אומר המנוח דיאגנוסטיקה? כיצד הוא משפיח על תחום הרכב בשנים האחרונות? מהם יתרונותיו וחסרונותיו ? על כל זאת ועוד תוכלו למצוא ולקבל מידע באתר הבית שלנו ובמאמר זה. קריאה נעימה!

על מה מדובר פה בעצם?

כשאנו מדברים על דיאגנוסטיקה לרכב ברחובות אנו מדברים על מוסך שמפעיל מערכת חכמה וחדשנית במיוחד, באמצעות מחשב שמתחבר לרכב שלכם המערכת מזהה כל תקלה ומאתרת כל בעיה שקיימת ברכבכם. כמובן שלא ניתן רק לסמוך על המערכת ונחוץ גם שיקולו של איש מקצוע עם ידע וניסיון בתחום הרכבים אך בשקלול של שניהם יחד הבעיה תיפתר בהתאם. אם לדוגמא הרכב לא מתניע כפי שנדרש ממנו,או לא מאיץ בצורה תקינה, כשאנחנו נחבר את המכונית למחשב , המערכת תצביע על תקלה לדוגמא בצילינדר ההצתה, ואז נכנס איש המקצוע ומוודא באופן ישיר היכן התקלה ממוקדת – המחשב נותן מערכת ראייה כללית לאזור הבעיה ואיש המקצוע מכוון בצורה ספציפית.

מאז ועד היום…

בעבר לא היו קיימות מערכות מתקדמות שכאלו והינו נאלצים לסמוך רק על מילתו של איש המקצוע שאליו ניגשנו, הזמנים השתנו וכיום כל מקום מקצועי מחזיק ברשותו מערכת דיאגנוסטיקה מתקדמת ומייעלת. כיום רוב המערכות שנמצאות אצלכם ברכב כגון : מערכת בקרת אקלים, מערכת צמיגים, מערכת חשמל וכו' כולן נשלטות ע"י המחשב החדשני. פתירת התקלה הופכת לפשוטה ,קלה וחסכונית ללקוח. כמובן שיש לבצע פעולת דיאגנוסטיקה לרכב ברחובות רק במוסך מורשה.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל מעניקים לכלל לקוחותינו שירותי מוסך, פחחות, צבע ודיאגנוסטיקה לרכב, אצלנו תמצאו אולם תצוגה עם מגוון רכב סוזוקי כגון: באלנו, סוויפט, קרוס אובר, ג'מיני ועוד… משפחתיים או קומפקטים, מנהלים וג'יפים והכל תחת קורת גג אחת! עם ניסיון מקצועי וידע רב בתחום רכבי הסוזוקי אתם יכולים להיות בראש שקט שעשיתם את הבחירה הנכונה.

  •  
סוזוקי בלנו 2

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן