חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

חשמל לרכב ברחובות

חשמל לרכב ברחובות

חברים וחברות התחדשתם ברכב חדש או יד שניה או ברשותכם רכב ישן שתרצו להעניק לו טיפול מסור ואמין? מרגישים שהרכב לא מתניע כמו פעם? שהוא לא מאיץ בעליות? הגעתם למקום הנכון! היום כל מוסך מורשה מקצועי שמכבד את שמו מחזיק מערכת דיאגנוסטיקה מתקדמת לרכב – מערכת דיאגנוסטיקה היא מערכת מחשב מתקדמת המתחברת לרכבים (לא כולם מתאימים ויש לבדוק מראש) ואז באופן קל, מהיר וחסכוני מצביעה על הבעיה הקיימת. ויחד בשיתוף פעולה עם איש המקצוע שעומד לידכם ניתן להבין בדיוק מהי התקלה, המחשב לבד מצביע על תקלה כללית באזור מסויים ואיש המקצוע מאתר שם את התקלה הספציפית.

מה המחשב יודע לעשות?

מערכת חשמל לרכב ברחובות או בשמה השני מערכת דיאגנוסטיקה מתקדמת לרכב מתחברת לכלל המערכות החשמליות ברכב, מבצעת סריקה מהירה, ובצורה חסכונית ביותר מבלי לבזבז זמן על בעיות או תקלות ש"אינן קיימות" מעדכנת אותנו על מצב הרכב והיכן נמצאת התקלה. חשוב לציין שעל מנת שהמוסך יוכל להשתמש במחשב חשמל לרכב נדרש ממנו להחזיק איש מקצוע שעבר הסמכה מתאימה בקורס מיוחד. מערכת חשמל לרכב ברחובות מעניקה למוסכניק "קוד תקלה" ובעזרת קוד זה ניתן לדעת איפה הבעיה ממוקמת.

כמה שירות כזה עולה לנו?

כשאנו נעזרים במערכת חשמל לרכב ברחובות איתור הבעיה והתקלה באמצעות מחשב זה יעלה לנו בסביבות ה 250 ש"ח , במידה והחלטתם לתקן המחיר יקוזז מעלות התיקון. במערכת החשמל קיים פוטנציאל רב והיום אין רוכש רכב שלא מברר האם הרכב החדש שאותו הוא רוכש יתאים לחיבור שכזה – במידה ולא הוא עלול לוותר. אנחנו ממליצים להגיע לטיפול תקופתי לרכב שיגן וישמור עליו לאורך שנים. שירותי חשמל לרכב ברחובות מבצעים רק בחברה אמינה ומקצועית כמו שלנו.

צרו קשר עוד היום

אצלנו באוטו גיל אנשי השירות עברו אימוני הסמכה ולימודים רבים ובקיאים בכל מה שקשור בתחום החשמל לרכב ברחובות, אנו מפעילים את מחשב הדיאגנוסטיקה לרכבים המתאימים המגיעים אלינו ויודעים להצביע על מהות התקלה ללא בזבזו זמן וחיפוש במקומות לא רלוונטים. אצלנו תהנו מקניית רכבי סוזוקי 2018 על מגוון דגמיו כגון: באלנו, קורסאובר, סוויפט, ג'מיני ועוד וכן ממוסך צמיד מקצועי המעניק שירותי פחחות , רכב ודיאגנוסטיקה בצורה המתקדמת שיש! 

אוטו גיל מרכז שירות סוזוקי -2512-3

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן