חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

טיפול לרכב ברחובות

טיפול לרכב ברחובות

כל נהג צעיר או ותיק יודע שטיפול לרכב צריך לעשות באופן שוטף ועקבי ולא להזניח את הנושא! כל כל הרכב, הישנים, החדשים והמתקדמים ביותר זקוקים מדי פעם לקבל טיפול על מנת להמשיך ולתת לכם איכות נסיעה תקינה וללא תקלות. אתם רוצים לשמור על הרכב שלכם לאורך שנים? אז על טיפול מסור אסור לכם להתפשר! לכל דבר ברכב שלכם יש תוקף, ואם לא תטפלו בו בזמן ההוצאה הכספית שאחר כך תצטרכו להשקיע תהיה כפולה ומכופלת. מנוע, מסננים, מצתים, ועוד מתבלים עם הזמן ומורידים את איכות ביצועי הרכב – עשו לעצמכם טובה וקחו את הרכב שלכם לבדיקה.

כיצד יודעים מתי לקחת לטיפול?

טיפול לרכב ברחובות נקבע לפי יצרן הרכב, כל יצרנית רכב מחליטה ומעדכנת את הנהג לגבי תדירות הטיפולים של אותו רכב ספציפי, כמובן שניתן לקבל את המידע הזה גם ממוסכים מורשים, מרשתות האינטרנט השונות, ומנציגי יבואניות הרכב, השיטה הכי טובה היא לעיין בספר הרכב שקיבלתם בעת הקנייה – שלעיתים קרובות נמצא בתא הכפפות ושם תוכלו לראות את כל הפרטים. בעבר היה נהוג שמכוניות יגשו לטיפול לאחר 10000 ק"מ או אחת לשנה, אך הדברים השתנו מעת לעת כי המכוניות התחדשו, התקדמו, הצטיידו במערכות מתוחכמות וחזקות יותר, ומרווחי הטיפול גדלו, לסביבות ה 20 אלף ואפילו ה 40 אלף.

כמה זה יעלה לנו?

אז הגענו לחלק הקריטי שבגלל רוב הנהגים מושכים ומושכים עד שהם לקוחים את הרכב לטיפול, אבל כמו אצל רופא שינים, אם לא תטפלו בחור במיידי הוא יגדל ויגדל וההוצאה תלך ותגדל גם כן, ולכן שימו לב למחירים המוצעים בשוק למטרת טיפול לרכב ברחובות: טיפול תקופתי יעלה בדרך כלל עד 700 ש"ח במוסכים המורשים וכמובן שעלות הטיפול משתנה בהתאם לצורך, אם יש בעיה בבלמים, או במנוע, אז הסכום לתשלום יעלה. אם יש צורך בחלפים כלשהן או רק בבדיקת שמן מים וצמיגים, כמובן שהמחירים בהתאם.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל מעניקים לכם טיפול לרכב ברחובות במחירים הטובים ביותר בארץ! אנו מעמידים לרשות לקוחותינו אולם תצוגה גדול ומרהיב למכירת רכבי סוזוקי 2018 ויד שנייה ובנוסף שירותי מוסך פחחות , צבע ודיאגנוסטיקה מהמתקדמים ביותר שקיימים בארץ! אנחנו פה אתכם משלב בחירת הרכב ועד שנים לאחר מכן בכל טיפול ובכל צורך. אנו מעניקים לשירות לקוחותינו אפשרויות מימון מלאות ופריסת תשלום נרחבת. 

סוזוקי ג'ימני 999

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן