חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

טרייד אין ברחובות

טרייד אין ברחובות

מעוניינים למכור את הרכב שלכם ולקנות רכב חדש או יד שניה? חודשים שהרכב שלכם תקוע בחניה עם שלט למכירה ואף אחד לא מתקשר? ואם מתקשרים שואלים אתכם המון שאלות, גוררים אתכם לבדיקות מיותרות ובסופו של דבר הרכב לא נמכר מסיבות שונות. אז למה לא לחסוך את כל הכאב ראש הזה ופשוט לפנות למקום מוכר ואמין המעניק שירותי טרייד אין באופן מקצועי ועם אחריות מלאה על הרכב החדש! זוהי הדרך הנוחה ביותר שיש על מנת להשתדרג ברכב חדש ולהפטר מהרכב הישן! מעוניינים בטרייד אין? המשיכו וקיראו…

כיצד עסקת טרייד אין יוצאת לפועל?

כאשר אתם ניגשים לחברה מקצועית שניסיון רב יש לה בתחום הטרייד אין אתם נהנים מכל העולמות! החברה הזו תקנה את רכבכם במחיר מחירון – לא משנה באיזה מצב הרכב שלך – לא תצטרך להעביר אותו בדיקה או לחדשו או לנקות אותו (כל מה שהיית צריך לבצע עבור קונה פרטי) , החברה עושה בשבילך הכל! וכמובן לחברה במגרש יש המון מכוניות למכירה מדגמים וחברות שונות ולך נותר רק לבחור! את ההפרש בין הרכב שמכרת לרכב שתבחר לקנות תוכל לשלם במגוון אפשרויות תשלום נוחות במיוחד עם 100 אחוזי מימון ובהתאמה אישית לכל לקוח! מחפשים טרייד אין ברחובות? הגעתם למקום הנכון!

כיצד מחשבים את שווי האוטו?

תמיד כשאנשי מקצוע מעוניינים לתת לכם מחיר על הרכב הישן שלך – הם ייגשו למחירון המוכר והזמין של "לוי יצחק" , במידה והמוכר אינו פותח מחירון של לוי יצחק ופשוט "שולף" לכם מחיר קנייה מהמותן – נורה אדומה צריכה להידלק לכם וחישבו שוב לפני שאתם רוכשים אצל החברה הספציפית הזו! כל חברה מקצועית שמכבדת את עצמה ובעלת ניסיון מחירוני לוי יצחק נמצאים פרוסים על גבי השולחן! הנוחות שבעסקת טרייד אין ברחובות עולה על כל עסקה אחרת, כי אתם מקבלים מכונית שמורה, עם ספר טיפולים מעודכן, עם טסט לשנה, עם אחריות לכל טיפול או נזק לא עלינו וכו'.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל – טרייד אין ברחובות שמחים להזמינכם למכור את הרכב הישן שלכם אצלנו ובמקביל להתחדש ברכב חדש דגם 2018 או יד שניה לבחירתכם! אנו מעניקים ללקוחותינו מגוון אפשרויות תשלום בהתאמה אישית ועם 100 אחוז מימון! מגוון רכב של רכבי סוזוקי עומדים לשירותכם כגון: באלנו, סוויפט, ויטארה, ג'מיני, קרוס אובר ועוד… כל הרכבים באתר שלנו מוצרים עם המפרט הטכני המלא ואתם מוזמנים להכנס ולהתרשם.

אוטו גיל מרכז שירות סוזוקי -2512-2

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן