חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

טרייד אין לרכב ברחובות

טרייד אין לרכב ברחובות

מעוניינים למכור את הרכב שלכם? תליתם שלט למכירה ואף אחד לא מעוניין? בזמנים אלו כבר לא מתבצעות "מכירות וקניות" של רכבים בכבישים… קונה פרטיים כבר לא קיימים כבעבר כי החדשנות והחוסר אמון הקיים בין אנשים פרטיים עלה רמה וכעת אנשים מעוניינים לקנות רק במקום אמין המעניק אחריות מלאה על הרכב, עם טס לשנה, עם מגוון גדול של דגמים לרכישה ועם אפשרויות תשלום נוחות – כל הדברים האלה קיימים רק בחברות טרייד אין ולא אצל מוכר או קונה פרטי. "אל תקנו חתול בשק" ופנו למומחים.

מהי עסקת טרייד אין?

בבואכם לבצע עסקת טרייד אין אתם ניגשים לחברה מקצועית המעניקה שירותי טרייד אין ועושים החלפה! מהי ההחלפה? אתם מוכרים לחברה את הרכב שלכם – ללא צורך בחידוש טסט, ניקיון, בדיקה, ספר טיפולים וכו' החברה דואגת לכל ובמקביל אתם בוחרים לרכוש רכב חדש 2018 או יד שניה. המחיר מתקזז על הרכב שמכרתם ואתם משלמים פחות על הרכב החדש! הרכב החדש הוא בעל אחריות מלאה עם תשלום אגרת הרישוי מטעם החברה, נקי, מסודר, עבר בדיקה קפדנית טרם הרכישה ואתם מכוסים ושמחים בקנייה. והכי חשובים יכולים להיות בראש שקט שעשיתם את הבחירה הנכונה והמושכלת ביותר. מחפשים טרייד אין לרכב ברחובות? הגעתם למקום הנכון!

כיצד מחושב מכיר רכבכם?

כאשר אתם ניגשים לחברה ויושבים מול איש המקצוע, תוכלו למסוך עליו בעיניים עצומות כשתראו שהוא פותח את מחירון "לוי יצחק" – כך לא ניתן לעבוד עליכם! אף איש מקצוע שמכבד את עצמו לא ישלוף מחיר מהמותן ותמיד יעזר במחירון המקצועי! איש המקצוע יתן לכם את מחיר המחירון ואתם רשאים להסכים או לא – זה כבר נתון לשיקולכם. קחו בחשבון שאם הייתם מוכרים את הרכב באופן פרטי לאדם פרטי הייתם מקבלים הרבה פחות ממחיר מחירון! אתם מוזמנים לחברת טרייד אין לרכב ברחובות שתעניק לכם את הצעת הטרייד אין הטובה ביותר שיש!

אודות החברה שלנו

אנחנו בחברת אוטו גיל מעניקים שירותי טרייד אין לרכב ברחובות ללקוחות פרטיים ועסקיים, ברשותנו מגוון רכב של רכבי סוזוקי 2018 או יד שנייה ואתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו להתרשם ולהנות מנסיעת מבחן. הגיעו אלינו עם הרכב הישן שלכם, וקבלו את העסקה הטובה ביותר שיש עבור מכירת הרכב וקניית רכב חדש. 100 אחוז מימון ואמצעי תשלום נרחבים במיוחד מוענקים לכלל הלקוחות שלנו! והכי חשוב תמיד יש לכם למי לפנות , חברתנו קיימת מזה למעלה מעשור ובעלת מוניטין גבוה.

סוזוקי בלנו 1

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן