חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

כיוון פרונט ברחובות

כיוון פרונט ברחובות – כיוון גלגלים – כל מה שצריך לדעת

נהגים ונהגות יקרים, אם אתם מרגישים שהרכב שלכם זז לא תקין בנסיעה, אם יש לו נטיות לצד מסוים גם כשאתם מכוונים את ההגה ישר, הרכב מאותת לכם שקיימת בעיה – כנראה שהבעיה היא בגלגלים ונחוץ כיוון פרונט בשפה המקצועית. טיפול זה מומלץ מאוד לבצע פעם בשנה על מנת לשמור על בטיחותכם ולשפר את ביצועי הרכב ואת היציבות. הרי מה יותר חשוב לנו מאשר נסיעה בטוחה ושיבה מהירה הביתה למשפחה? רכב אמין, חזק, בטוח וחסכוני. הכניסו את הרכב למוסך הקרוב ותנו לו את האיזון הנדרש מחדש.

מוסכים מומלצים בתחום הרכב מסבירים אז מה זה בעתם כיוון פרונט? ומה זה שחיקה של צמיגים?

אם אתם מרגישים שתוך כדי נסיעה הרכב שלכם "שט" על הכביש ולא נאחז תקין אתם צריכים ובהקדם לגשת ולבצע כיוון פרונט ברחובות או בכל אזור אחר בו אתם מתגוררים או נמצאים כעת, כיוון הפרונט או בשמו השני איזון הגלגלים יחזיר אותו למצב אופטימלי לנסיעה. כשקיים חוסר איזון בגלגלים עלול להיווצר מצב של שחיקת גלגלים מוגברת, סטייה מהנתיב שלכם וחס וחלילה תאונה, צריכת דלק מוגברת, ושחיקת מנגנון הרכב. אז מה עושים במצב כזה? קודם כל ניגשים למלא אוויר בצמיגים – יכול להיות שפשוט חסר אוויר ולכן אתם מדדים, במידה וגם זה לא עוזר גשו למוסך הקרוב, ובצעו תהליך של כיוון פרונט מהיר ומקצועי במספר דקות בלבד!

היתרונות שבטיפול זה

כשאנחנו מדברים על כיוון פרונט לרכב שלכם אנו מדברים על משהו שמאזן אותו ומחזיר אותו להיות יציב ומאוזן יותר, אתם מרגישים את השליטה ברכב שלכם, חיי הצמיגים שלכם יאריכו שנים, וכמובן שתמנעו מצבים של סטיות נתיב, רעידות רכב, או החלקות. כיוון פרונט ברחובות או בכל אזור אחר מומלץ לבצע פעם בשנה! מחיר הטיפול נע בין 300 ל 500 שקלים בלבד וכמובן שמשתנה בהתאם למרכיבי ומאפייני הבדיקה.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל מתמחים בתחום רכבי הסוזוקי ומעניקים לכם אולם תצוגה מחודש ומלא בכל טוב! עם מגוון הדגמים החדשים של סוזוקי כגון: באלנו, קרוס אובר, ג'מיני, סוויפט ועוד אתם יכולים להיות רגועים שעשיתם את הבחירה הנכונה עבורכם ועבור המשפחה. רכבי סוזוקי הם האמינים והבטוחים ביותר שיש! אנו מעניקים ללקוחותינו גם שירותי מוסך, פחחות, צבע כיוון פרונט ברחובות ועוד. אצלנו תהנו מאפשרויות תשלומים נרחבות במיוחד ו 100 אחוזי מימון למעוניינים!

אוטו גיל מרכז שירות סוזוקי -2512-1

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן