חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מוסך ברחובות

מוסך ברחובות

מה לעשות… לעיתים קורה שגם לאחר רכישת רכב חדש נתקלים בבעיה, תקלה , שריטה, או כל דבר אחר שיש לתקנו. חשוד מאוד ומומלץ בעת קניית הרכב שלכם לבדוק עם הסוכנות שאליה אתם ניגשים שהרכב באחריות מלאה לכל תקלה שלא תעלה ושכמובן יש לכם לאן לפנות – מוסך מורשה שיקבל אתכם בשמחה במסגרת האחריות! חבל שתקנו רכב במקום שלא מציע שירותים אלו כי אתם עלולים למצוא את עצמכם מחפשים ברחבי העיר מקום אמין שלא יעשוק אתכם ובקיצור להטרטר ממקום למקום – ועל כך איננו ממליצים כלל! ולכן…

חשוב שתדעו

בעת רכישת הרכב בדקו שהחברה או הסוכנות מעניקים לכם שירותי מוסך ברחובות מתקדמים ביותר כמו אצלנו! אנו מעניקים שירות אישי ויוצא דופן למגוון תקלות ובעיות כמו: מנוע חלש או לא מאיץ. מערכת דלק, מערכת בלמים או הילוכים, אחיזת כביש וכיווני פרונט, גלגלים, פחחות וצבע, מערכת חשמל ודיאגנוסטיקה, מיזוג אויר ועוד… עם אנשי השירות שלנו ומערכת הדיאגנוסטיקה המתקדמת ביותר שיש הבעיה תטופל במיידי ועם חיסכון אדיר בכסף!

חשוב שתדעו

אין לגשת למוסך לא מורשה! בדקו היטב טרם פנייתכם למוסך הקרוב שהמוסך מוסמך על ידי היצרן לטפל ברכבכם, עם חלפים מקוריים ותקנות נוקשות על מנת שרכבכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר מבחינת תקנים ואיכות! כשאתם ניגשים למוסך ברחובות והמוסך מורשה , מוכר ואמין אתם חוסכים בעלויות והוצאות מיותרות ויכולים להיות בראש שקט שעשיתם את הבחירה הנכונה ו"לא עבדו עליכם" ולכן חשוב שסוכנותה רכב שבה קניתם את רכב הסוזוקי תעניק לכם מידע מקיף בנושא זה.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל עם ניסיון של שנים בתחום רכבי הסוזוקי מעמידים לשירותכם את מגוון דגמי סוזוקי 2018 המפנקים, המרווחים, המעוצבים והבטיחותיים שיש! היום כל אחד שרוצה להתחדש ברכב חדש בוחר כמובן בסוזוקי! רמת הבטיחות הגבוהה ביותר ורמת הזיהום הנמוכה ביותר עם מגוון אפשרויות עיצוב והתקנות מערכות מתקדמות ביותר, שירותי מוסך ברחובות ועוד וזה מה שכולם מחפשים ובצדק! 

טיפול 10000 לסוזוקי 1

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן