חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מוסך הסדר סוזוקי

לא משנה אם יש לכם רכב חדש או יד שניה, בשלב מסוים יהיה על הרכב לראות מוסך, בין אם לבדיקות תקינות תקופתיות, לטיפולים שונים, לתוספות, לבדיקות לפני טסט ועוד… אז איך בוחרים את המוסך הנכון? לרוב מוסכים מורשים יבואן יהיו המוסכים בהם תקבלו את העבודה המקצועית והנכונה ביותר לרכב אך מה קורה אם חלילה היינו מעורבים בתאונה ? במאמר זה נתמקד על מוסכי הסדר ולמה כדאי לכם לבחור במוסך הסדר מורשה יבואן מה הוא מוסך הסדר ? מוסך הסדר הוא מוסך שיש לו הסכם עם חברות הביטוח השונות לפיו היא שולחת אליו את מבוטחיה ובתמורה מקבלת הנחות בעלות התיקונים

מחלקת מכונאות, חשמל ודיאגנוסטיקה, מיזוג אויר 2
אוטו גיל רחובות

מדוע מוסך הסדר מועיל לכולם?

ברגע שיש למוסך הסדר עם חברות הביטוח כל הצדדים זוכים, המוסך זוכה כי חברות הביטוח שולחות אליו את הלקוחות שלה, ובכך מקבלים לקוחות קבועים. חברות הביטוח זוכות ע"י קבלת הנחות משמעותיות מצד המוסכים ומצמצמות משמעותית את עלות התיקונים והטיפולים, והלקוחות הפרטיים נהנים כיוון שהם מקבלים רכב חלופי מיד עם מסירת רכב הפגוע למוסך , הנחה בהשתתפות עצמית , בליווי ועוד. לרוב בחירה במוסכי הסדר יכולה להיות בחירה נכונה , אך לא תמיד !!  

חשוב שתדעו

אין חובה על הלקוח להכניס את רכבו דווקא למוסך הסדר והוא כמובן יכול לבחור בכל מוסך אחר, אך עם זאת חשוב שתדעו שבמצב כזה של הכנסת רכבכם למוסך רגיל, קיימת האפשרות שעלות ההשתתפות העצמית שלכם תעלה או שתיפגעו ולא תקבלו את ההטבות המגיעות לכם כגון: רכב חלופי, גרירה ועוד. חשוב לבדוק את כל נושא הביטוח והזכויות שלכם טרם בחירתכם במוסך סופי ולוודא שתקבלו את התנאים הטובים ביותר. האפשרות הטובה ביותר עבורכם היא לבדוק האם המוסך מורשה היבואן נמצא בהסדר חברת הביטוח שאתם מבוטחים ואם אין בהסדר האם יהיה מוכן להעניק לכם את תנאי ההסדר במקרה של מרכז השרות שלנו תוכלו להנות גם ממוסך מורשה יבואן וגם מהסדרים של חלק מחברות הביטוח לרוב גם אם אין הסדר תוכלו קבל את תנאי ההסדר מאיתנו אם אתם מחפשים מוסך הסדר סוזוקי באזורכם… נשמח לעזור בכל עת, פנו אלינו למספר 08-6878020 כעת.

מחלקת מכונאות, חשמל ודיאגנוסטיקה, מיזוג אויר 4
פחחות וצבע 3

אודותנו

 רכבים חדשים ויד שניה בהתאם לצרכיכם ולתקציבכם, בהנחות ענק ובמסלולי מימון נוחים במיוחד. כמו כן תהנו משירות מוסך ושירות צמוד היקל עליכם בכל עת וצורך. במוסך שלנו תהנו ממגוון שירותים כגון: מחלקת מכונאות, חשמל ודיאגנוסטיקה, מחלקת מיזוג אוויר, מחלקת כיווני פרונט, מחלקת פחחות וצבע ועוד. אין לכם מה לחפש במקום אחר, מרכז השרות אוטו גיל המורשה סוזוקי בבילו סנטר רחובות כאן למענכם, לפרטים נוספים חייגו 08-6878020 ונשמח לעזור.

  •  

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן