חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מוסך סוזוקי רחובות

מוסך סוזוקי רחובות

חשוב מאוד לבדוק שבמקום בו החלטתם לרכוש את הרכב החדש שלכם תהנו משירות נוסף כגון: שירותי מוסך, הבאה לטסט, תשלום אגרות רישוי, פחחות וצבע, דיאגנוסטיקה, חשמל, מיזוג, כיווני פרונט, שירות אישי של לקיחת הרכב שלכם (שרכשתם באותו המקום) לטיפול או תיקון במידת הצורך וכו'… אלו דברים שמאוד חשוב לדעת שיש מי שנמצא שם עבורכם גם לאחר רכישת הרכב – שלא תצטרכו לטייל ולחפש מקום שיקבל אותכם ופשוט תדעו מראש שיש לאן לפנות. אל תתפשרו על דברים חשובים אלו ושאלו את נציגי השירות על הנושא.

מהי דיאגנוסטיקה?

מוסך סוזוקי רחובות מעניק ללקוחותיו שירותי דיאגנוסטיקה לרכב מלאים! מה זה בעצם? דיאגנוסטיקה זה אבחון ממוחשב לרכבים, לא די באיש "מוסכניק" שיביט על המנוע שלכם ויחליט מהי התקלה – בזמנים אלו חשוב מאוד להעזר בשכלולים הנערכים ע"י יצרני הרכב ומאתרים תקלות במרבית הרכבים. בין אם מדובר על תקלות שונות או על גזי פליטה, ניהול מנוע, מערכת הזרקת הדלק, מערכת ההצתה, החיישנים ועוד … המערכת הממוחשבת תדע להצביע ישירות על מהי התקלה הקיימת ברכבך ובכך לחסוך לכם הוצאות מיותרות שלא לצורך.

פחחות וצבע – הוצאה לא קטנה


אנו יודעים שלעיתים לאור תאונה או נזק אחר ברכב פתאום קיים הצורך בשירותי פחחות וצבע ואתם מחפשים את המקום שיעזור לכם ויחזיר את הרכב לקדמותו. לא עוד! אצלנו בחברה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מוסך סוזוקי רחובות המעניק בין היתר שירותי פחחות וצבע לכל המעוניין. אם תצאו לשוק תגלו שאנשי המוסכים יעניקו לכם "חבילות משתלמות" להחזרת הרכב לקודמו אך אל תתפתו כי המחירים שלהם הרבה יותר גבוהים ממה שצריך להיות בפועל ולכן אנחנו במוסך סוזוקי רחובות עובדים לפי מחירון קבוע מראש ללא הונאות הלקוח ועם יחס אישי ומקצועי שמגיע ללקוחות סוזוקי.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל מעמידים לרשותכם מוסך סוזוקי רחובות עם אנשי מקצוע אמינים שיעניקו לכם את הטיפול הטוב ביותר לרכבכם במחיר הטוב ביותר שיש וקבוע מראש! אין צורך להסתובב אבודים ולחפש מקום שיקבל את רכבכם – אצלנו עושים הכל בשביל הלקוח! אחריות ושירות לאורך שנים! 

סוזוקי בלנו 1

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן