חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מוסך פחחות וצבע ברחובות

מוסך פחחות וצבע ברחובות

כשמדברים על פחחות וצבע מדברים על מקום מקצועי ואמין שיוכל להעניק לכם את הטוב ביותר שיש ואת התוצאה הנדרשת ברמה הגבוהה ביותר! חפשו מקום אמין המעניק אחריות על שירותיו, שאלו בני משפחה או חברים אם יש להם מקום מומלץ, רכשתם רכב חדש בסוכנות מכירות ? שאלו את נציגי השירות שמהם רכשתם האם יש להם מוסך מורשה שאיתו הם עובדים במידה וכן – זו תהיה הבחירה המושלמת עבורכם! מקום המוכר מכוניות ומעניק שירותי מוסך במקביל זה מקום רציני, מקצועי המעניק לכם בית חם שאליו תמיד אפשר לחזור.

אז מה בעצם פחחות וצבע?

כשאנו מדברים על מוסך פחחות וצבע ברחובות אנו מדברים על מקום היוכל לתת לנו מענה קוסמטי עבור פגיעה ברכב, דפיקה, מעיכה, שריטה, חידוש צבע, התעקמות הפח ועוד… מחירי הפחחות משתנים בין רכב אחד למשנהו ע"פ צבע וסוג הרכב וכמובן אופי התיקון, להלן המחירים הממוצעים הקיימים בשוק הישראלי: אם מדובר על תיקון כנף או דלת (ללא החלפת חלק) המחיר נע בין 1000 ל 1200 ש"ח, תיקון קל של מראה שבורה יעלה עד 300 ש"ח, פנסים קדמיים שבורים יעלו בסביבות ה 1000 ש"ח ולכן במצב של פנס שבור עדיף מבחינה כספית להחליפו ולא לתקנו. קיימים מגוון נוסף של מחירים – התקלות רבות והמחירון המלא קיים בכל מוסך.

חשוב לדעת

אם קיבלתם מכה ברכב, או אם אתם מעוניינים לחדשו ולצבוע אותו גשו למקום מקצועי ואמין ואל תתפשרו על מקום לא איכותי ולא אמין! בחירת מוסך פחחות וצבע ברחובות היא בחירה חשובה התשפיע על מהלך בטיחות נסיעתם ברכב. אם קניתם אצלנו בחברה רכב אתם מוגנים מכל הבחינות! אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מוסך פחחות וצבע ברחובות במחירים משתלמים במיוחד! שירותי חשמל, דיאגנוסטיקה, פחחות וצבע, פנסים מראות ועוד וכל זאת ברמה המקצועית ביותר שיש!

אודותינו

אצלנו בחברת אוטו גיל מעניקים לכם גם שירותי מוסך פחחות וצבע ברחובות ברמה הגבוהה ביותר שיש עם אנשי המקצוע האמינים והטובים ביותר! רמת הגימור של כל רכב היא בין המושלמות בארץ עם שירות סבלני וקשוב לכל לקוח! אצלנו לא רק מוכרים מכוניות – אצלנו מעניקים לכם בית חם שתמיד יהיה לכם לאן לחזור – בכל צורך של תיקון/החלפה/פחחות ועוד. 

סוזוקי קרוסאובר 999

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן