חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מוסך

כל מגוון השירותים  תחת קורת גג אחת!

 אוטו-גיל ביל"ו סנטר רחובות הינו מרכז שרות מורשה מבית סוזוקי.
מעניק לכם את כל הטיפולים והתיקונים לרכביכם על פי אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר, תוך מתן שירות אישי לאורך כל התהליך.
מחלקת מכונאות,  מחלקת חשמל, מחלקת מיזוג ,מחלקת דיאגנוסטיקה,  מחלקת פרונטים ומיני ליין, מחלקת אביזרים לרכב, מחלקת פחחות וצבע, צמיגים , מצברים ועוד…..
מחלקות המוסך מתופעלות על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, אשר מטפלים ברכבים השונים בהתאם לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.
המחלקות מאובזרות בציוד חדשני ומתקדם אשר מעניק דיאגנוזות מדויקות, אבחונים מהירים וטיפולים איכותיים.
                   כל זאת בנוסף לאולם התצוגה ומחלקת הטרייד – אין

מציאת מוסך חדש יכול להיות תהליך מורכב. רוב הנהגים מגיעים למוסך רק כאשר יש להם בעיות עם הרכב שלהם, או כשמגיע הזמן לתחזק את הרכב. במרכז השירות של סוזוקי צומת בילו, תקבלו שירות מקיף, מקצועי ומיומן מצוות מובחר שעובר הכשרות קבועות לטיפול ברכבי סוזוקי, עם הקפדה על ביצוע הנחיות היצרן.

אצלנו תקבלו שירות אמין, בתעריפים שקופים ומשתלמים, והצוות שלנו לוקח בחשבון את כל השלבים הדרושים לביצוע שירותי תיקונים ותחזוקה לרכב שלכם, כולל החלפת רכיבים מקוריים. אם במהלך התיקון יתברר שיש צורך לבצע תיקון שלא נלקח בחשבון בתוכנית העבודה המקורית, לא נמשיך בטיפול עד שנקבל את האישור שלכם.

כאשר אתם מגיעים למרכז השירות לרכבי סוזוקי בצומת בילו, הצוות המקצועי המנוסה שלנו מכין לכם תוכנית עבודה מקיפה וכוללת שמבוססת על דיאגנוסטיקה ובדיקות מקיפות לרכב. אנחנו  ומשתמשים בנתונים פנימיים ותעשייתיים כדי לקבוע כמה זמן נמשכת העבודה וכמה תעלה המשימה בהתבסס על הנחיות היצרן, ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים ששיטת התמחור שלנו היא הוגנת ושקופה.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן