חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מוסכים ברחובות

מוסכים ברחובות

הרכב התקלקל? לא מתניע לכם? מרגישים שהגיע הזמן לתיקון או טיפול שוטף? אל תתפשרו ותגשו לסתם מוסך! במאמר זה נשמח להעניק לכם מספר המלצות וטיפים כיצד יש לנהוג כאשר אתם מחפשים מוסך מומחה שיעניק לכם טיפול מסור ואמין במחיר הגון. בישראל הרוב מכירים את המוסג "מוסך מורשה" ורבים תוהים מה זה אומר? אנו פה כדי להסביר! מוסך מורשה – מצביע על כך שלמוסך זה יש תעודת רישוי ממשרד התחבורה וכמובן שהוא עומד בכל החוקים והכללים הנדרשים ומחזיק אנשי מוסך מוסמכים ומקצועיים שיודעים לטיפול בכל רכב! מחפשים מוסך? אנו ממליצים לגשת למוסף מורשה מסיבות אלו ועוד.

מה ההבדל בין מוסך מורשה למוסך רגיל?

כשאתם נתקלים בבעיה ברכב או רוצים לטפל ברכב ואתם ניגשים למוסך מורשה תמיד יהיה לכם למי לפנות במידה ותרצו להגיש תלונה כי הטיפול לדוגמא לא היה לטעמכם ואז בצורה קלה ומהירה תוכלו לגשת למשרד התחבורה ולעשות כך, בעוד שאם אתם נתקלים באותו מצב שבו אתם לא מרוצים ורוצים להתלונן אך הפעם ניגשתם למוסך פרטי ולא מורשה, אין לכם למי לפנות – זה אתם מול הבעל בית ללא גב וללא אחריות! מחפשים מוסכים ברחובות? גשו למוסך המורשה הקרוב ואל תתפשרו על פחות מכך!
הצוות המקצועי של המוסכים המורשים

כשאנו מדברים על מוסך מורשה או על מוסכים ברחובות מורשים אנו מדברים על צוות מקצועי שעבר הכשרות מיוחדות ולימודים בתחום התיקון מכוניות והכלי רכב מדגמים שונים, תמיד הם מתעדכנים וצוברים מיומנויות חדשות בכל שנה ושנה, מבחר רב של אבזור ומחשוב דיאגנוסטי עומדים בפני הצוות המקצועי של המוסך המורשה והם יכולים להעניק לכם את הטוב ביותר! במוסכים ברחובות אתם מוגנים מכל זווית ולטווח הארוך, השירות הוא אישי וסבלני הכלל חלקי חילוף מקוריים וטיפוליים איכותיים.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל נשמח לעזור לכם עם מוסכים ברחובות, הצוות המקצועי שלנו פה למענכם בכל שאלה או מידע שתרצו לקבל! מגוון רכבים ענק מחכה לכם באולם התצוגה שלנו ואתם מוזמנים להגיע לנסיעת מבחן והתרשמות.

סוזוקי ג'ימני 4

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן