חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מוסכי סוזוקי רחובות

מוסכי סוזוקי רחובות

בבואכם לרכוש רכב חדש עליכם כמובן שבראש ובראשונה הרכב הוא החשוב מכל ועליכם לבצע בדיקה קפדנית אודותיו ואודות מה אתם מקבלים בנוסף כגון: תשלום אגרות רישוי, הכנה לטסט, ספר טיפולים, אילו מערכות מותקנות ברכב וכו' ועו' אך מלד זאת חשוב מאוד ומומלץ לוודא שבמקום בו אתם רוכשים את רכבכם החדש תקבלו שירותי מוסך וטיפולים גם לאחר הרכישה למשך שנים רבות אחרי כחלק מהשירות והאחריות על הרכב שקניתם. מה זה אומר? במאמר זה נשמח לפרט.

תמיד יש לכם לאן לפנות

בעת צורך בתקלה או בתיקון כלשהו ברכב הסוזוקי שקניתם או ברכל דגם אחר חשוב מאוד שלא תצטרכו לחפש מוסך שיקבל אותכם ותתחילו להתרוצץ ברחבי העיר ולחפש מקום אמין שלא יעשוק אותכם, ולכן אנחנו החברה מעניקים לכם פרט לאולם תצוגת מכירת הרכב גם שירותי מוסך מקצועיים לרכבי סוזוקי וע"פ הוראות היצרן! תודעת שירות גבוהה עם ניסיון של שנים רבות בתחום הרכבים, שירות אישי בכל מקום! מה שירות מוסכי סוזוקי רחובות מספק?
 
אודות שירותי המוסך שלנו אנחנו במוסכי סוזוקי רחובות מעניקים ללקוחותינו את הטוב ביותר שיש! מוסך שירות הכולל: פחחות וצבע, דיאגנוסטיקה, כיווני פרונט מתקדמים, שירותי חשמל, העברת טסט, טיפולי 10000 , מכונאות רכב, החלפת שמנים, בדיקת צמיגים, החלפת פילטרים ורצועות טיימינג, מסננים ועוד. מחשבי הבדיקה שלנו לרכב הם מהמתקדמים שיש ומצביעים ישירות על התקלה או הבעיה הקיימת ובזכות כך חוסכים לכם כסף וניגשים ישר לפיתרון התקלה! אצלנו כל החלפים הם מקוריים וע"פ הוראות יצרן סוזוקי בתנאי החמרה גבוהים וקפדניים.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל סניף רחובות מעמידים לשירותכם אנשי מקצוע אמינים ושירותיים שישמחו לענות לכם על כל שאלה, החל מהתלבטות איזה רכב לקנות… ועד לשנים אחרי הרכישה! עם שירותי טרייד אין מתקדמים ביותר, ושירותי מוסך משתלמים במיוחדים אתם חוסכים ובענק! הבחירה להתחדש ברכב סוזוקי חדש היא הבחירה הנבונה ביותר שיש! 

טיפול 10000 לסוזוקי

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן