חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מורשה סוזוקי רחובות

מורשה סוזוקי רחובות

שוקלים להתחדש ברכב סוזוקי חדש או יד שניה? הגעתם למקום הנכון! אלפי ישראלי מדי יום מתחדשים ברכבי סוזוקי עקב אמינותם ובטיחותם על הכביש! אנו יודעים כמה חשובה לך הבטיחות והחוזקה והשליטה על הכביש – רכבי סוזוקי 2018 אכן עומדים בכל הקריטריונים ובכל מבחני הדרכים ועומדים בראש הטבלה לרכב המומלץ ביותר שיש! למי מחפש רכב קומפקטי, רכב משפחתי, מנהלי, ג'יפון ועוד.. אצלנו תמצאו את כל הדגמים, בכל הצורות, ובכל הצבעים! הגיעו לאולם התצוגה החדש שלנו והתרשמו.

אביזרים חדשים שנוספו לרכבי סוזוקי

רכבי סוזוקי השתדרגו ותפסו תאוצה על הכביש! אמינותם של רכבי סוזוקי לאורך השנים מוכרת וידועה ולכן כולם מעדיפים לרכוש רכב סוזוקי שישרתם אותם נאמנה! במוסך מורשה סוזוקי רחובות מבטיחים לכם שהדגמים החדשים שודרגו בצורה ניכרת ופונקו באביזרים הבאים לדוגמא: גגונים וסולמות לרכבי השטח של סוזוקי – קל ונוח לאחסן כעת את כל הציוד הנדרש לכם לפני היציאה לשטיח בגגון המכונית! מתקנים לגלגל רזרבי – אוהבים טיולי אתגר ושטח? הכי חשוב הוא הגלגל הרזרבי – חברת סוזוקי מעניקה לכם מתקנים חדשנים העשויים מברזל איכותי ביותר ומחוברים לחלקו האחורי של הרכב… מגירות לרכבי שטי, מתקנים לארגז כלים, מספר כריות אוויר רחב לכל נוסע ונוסע ועוד…

הבטיחות שלכם היא הבטיחות שלנו!

חברת מורשה סוזוקי רחובות יודעים שהבטיחות של הרכב שלכם ושלכם קודמת לכל! בזמן הנהיגה אין להתעסק עם הנייד ויש להיות מרוכז בנהיגה בלבד! וזה כמובן תלוי בכם, אך בחברת סוזוקי דאגו להעניק לכם את הרכב שיבטיח את בטיחותכם פי כמה! ע"י מערכות חשמליות מתקדמות כגון זיהוי לחץ בצמיגים, זיהוי הולכי רגל ותמרורים ועוד… מבנה שלדה איכותי הנועד לספיגת זעזועים! כריות אוויר שעוטפות את הנוסעים מכל צד, חגורות בטיחות בעלות מנגנון בטיחותי ועוד. מעוניינים לשמוע עוד? הכנסו לאתר שלנו והתרשמו מהמפרט המלא!

אודותינו

אנחנו באוטו גיל – מוסך מורשה סוזוקי רחובות מעניקים ללקוחותינו את הטוב ביותר המחיר הטוב ביותר! אם אתם מעוניינים או שוקלים לקנות רכב חדש הגיעו לאולם התצוגה החדש שלנו בקריית עקרון שבו עם הצוות המקצועי שלנו ויחד איתם בנו לכם תוכנית לרכישה נבונה ע"פ הדגם הרצוי, הגודל, הסוג, התקציב ועוד. אנו מעניקים לקהל לקוחותינו 100 אחוז מימון ופריסת תשלומים נרחבת במיוחד! 

טיפול 10000 לסוזוקי 1

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן