חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מורשה סוזוקי

מורשה סוזוקי

יותר מ 90 שנה שחברת סוזוקי מציעה לקבל הישראלי ולקהל העולמי את רכביה האיכותיים ביותר בשילוב מערכות חדשניות, עיצובים מתקדמים ואביזרים נלווים מתוחכמים! החל משנות ה 70 חברת סוזוקי החלה גם לייצר רכבי שטח ואופנועים ואיתם היא צועדת בנאמנות עד עצם היום הזה! הקהל הישראלי והעולמי יודע מהי האמינות של חברת סוזוקי ולכן את אולמות התצוגה בארץ של החברה פוקדים מדי יום אלפי ישראלים המבקשים להתחדש באחד מדגמי סוזוקי – מיני, קומפקטי , משפחתי או ג'יפון – לנו יש הכל!

מדוע חשוב לפנות למוסכים מורשים בלבד?

כל בעל רכב יודע שכאשר מגיע זמן הטיפול התקופתי לרכב עליו לפנות רק למוסך מורשה סוזוקי – שמכיר בע"פ כל חלק וחלק ברגב הסוזוקי, מיומן ומקצועי ושיתן לכם את השירות הטוב והאמין ביותר. כל החלפים במוסך מורשה הם מקוריים בהחלט וכל הטיפולים מבוצעים ע"י צוות מקצועי שהוסמך ספציפית ע"י יצרנית הרכב סוזוקי – אתם יכולים להיות רגועים ושקטים שאתם בידיים טובות ויש מי שדואג לכם. אצלנו מפעילים מוסך מורשה המעניק לכל לקוחות סוזוקי טיפולים נדרשים לפי הצורך ברמה הגבוהה ביותר שיש – אין לכם מה לחפש במקום אחר!

שירותי המוסך שלנו כוללים…

אצלנו במוסך מורשה סוזוקי תהנו ממגוון טיפולים לרכב גון: מכונאות רכב – האחראית למערכת ההיגוי והשליטה ועל כל המערכות המכניות, מחלקת חשמל לרכב – שולטת על בקרת הנסיעה, מערכת מיזוג האויר, ומערכות חדשות המותקנות ברכב. מחלקת פחחות וצבע – אחראית למכות, חבלות, פגמי חלודה, שריטות, שברים ועוד… מחלקת דיאגנוסטיקה – מחלקה מיוחדת לזיהוי פתרון התקלה או הבעיה ברכב שלכם, ע"י חיבור הרכב למערכת חדשנית המזהה את מקור הבעיה וחוסכת לכם זמן יקרת וכסף. עוד ועוד מחלקות קיימות אצלנו – הנכם מוזמנים להכנס לעמוד הבית ולהתרשם.

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל – מוסך מורשה סוזוקי עברנו למקום החדש ואנו מזמינים אתכם לקוחות חדשים המעוניינים להתחדש ברכבי סוזוקי להגיע אלינו, להתרשם ממבחר הדגמים, ולהנות מנסיעת מבחן מהנה במיוחד. מעוניינים בשירותי טרייד אין? אנו נציע לכם את ההצעה הטובה ביותר שתקבלו בשוק! זקוקים לטיפול או פתרון תקלה ברכב? שירותי המוסך שלנו זמינים עבורכם בכת עת! 

סוזוקי בלנו 2

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן