חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מיזוג לרכב ברחובות

חברים וחברות , הידעת שמערכת המיזוג לרכב הומצאה בשנת 1842 ? מערכת המיזוג הומצאה לשם שיפור איכות האוויר ברכב עבור הנהג ועבור הנוסעים, מה היא מעניקה? פשוט מאוד, קרירות ונעימות לנוסעים ולנהג בימי הקיץ החמים והשרביים. כשחם לכם ברכב ואתם מזיעים , אתם סובלים מאי נוחות המעניקה חוסר רגיעה ותשישות ותזוזה, חשוב מאוד שמערכת המיזוג שלכם ברכב תהיה תקינה במיוחד לשם מטרה זו. ניתן להתקין מערכת מיזוג בכל רכב מכל יצרן ובכל שנה!

סוזוקי ג'ימני 22
סוזוקי ג'ימני 20

כיצד המערכת עובדת?

שימו לב מיזוג לרכב ברחובות מורכב ממספר מאפיינים/מושגים שחשוב שתכירו כגון: המפוח: הוא חלק חשוב ונכבד מאוד במערכת – זהו סוג של מנוע חשמלי שמחובר למאוורר, ללא המפוח המיזוג אוויר לא יהיה תקין. המדחס: משמש כמשאבה לגז המזגן – ללא גז אין מזג! גז המזגן מכיל שמו סיכה אשר משמן את המדחס. שסתום ההתפשטות: זה משמש כסוג של ברז שנפתח ונסגר ומווסת את הטמפרטורה. כמו כן, קיימים עוד אביזרים למערכת זו, נשמע אומנם פשוט אך מרכיבים רבים הם אלה שמאחדים את הכל יחד למערכת מיזוג אחת תקינה. 

לא רק קירור

מיזוג לרכב ברחובות זה לא רק מערכת קירור, כמובן שבימי החורף תוכלו להשתמש בה כמערכת חימום ברכב, מערכת חימום זו פועלת בצורה שונה ממערכת הקירור, הרדיאטור מותקן בתא הנוסעים וכאשר מופעל מתג החימום נפתח הברז המסייע לנוזל קר לעבור לרדיאטור ולעבור דרך המפוח כאוויר חם אל הנוסעים והנהג. בכל רכב שאתם רוכשים או רכשתם מערכת החימום קיימת, במידה ורכבכם מאוד ישן יכול להיות שתצטרכו להתקין מערכת זו על מנת לעבור את החורף בשלום.

אודות החברה שלנו

אנחנו באוטו גיל מקצוענים בתחום רכבי סוזוקי ומיזוג לרכב ברחובות, אנו מחזיקים באולם התצוגה את מגוון דגמי סוזוקי החדשים ויד שנייה לבחירתכם, מגוון דגמים וצבעים מרהיבים! אנו יודעים שלקנות רכב זוהי הוצאה לא קטנה ומעניקים לכם אפשרויות תשלום מתקדמות, פריסת תשלומים נרחבת, 100 אחוז מימון וכו'. מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות מיזוג לרכב ברחובות או על הרכבים החדשים שלנו? חייגו עוד היום למספר 08-6878020 ואנשי השירות שלנו ישמחו לתת לכם מענה בכל עת.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן