חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מימון לרכב ברחובות

מימון לרכב ברחובות

מעוניינים ברכישת רכב חדש אך לא יכולים לעמוד בתקציב? היום הזמנים השתנו וכבר לא צריך לקרחת הלוואות מטורפות שלא ניתן להחזיר או לשבור תוכנית חיסכון למטרת קניית רכב, היום אתם יכולים לגשת לבנק שלכם ובשיחה אחת פשוטה ונעימה לבקש מימון לקניית הרכב, לא תרגישו בהוצאה החודשית והנו מרכב חדש ויוקרתי כבר באותו היום. אתם בוחרים את שטית התשלום לפי הנוחות האישית שלכם – גשו לנציג הבנק שלכם ובררו על הנושא כעת. בהצלחה!

מסלולי המימון השונים

מחפשים מימון לרכב ברחובות? גשו לבנק שלכם שבו עם הנציג ובררו מולו מהי האפשרות הטובה ביותר שיוכל לתת לכם למטרת רכישת רכב חדש. הנציג מצידו יעלה בפניכם מספר אפשרויות לדוגמא: סכום ההלוואה שהבנק יכול להעניק לכם הוא 100 אחוז משווי הרכב, אם אינכם מעוניינים בהלוואה תוכלו לבחור בשיטת התשלומים – פריסת תשלומים נוחה במיוחד ועד 60 תשלומים לבחירתכם, תוכלו לדון באפשרות לדחיית חלק מהקרן שלכם עד לתום תקופת ההלוואה וכן הלאה. היום השיטות רבות ומגוונות וע"פ כל לקוח בהתאמה אישית.
ניתן לסכם ולומר תתחדשו!

עכשיו אחרי שבידכם המידע אודות אפשרויות המימון והתשלום גשו לכל אחת מחברות הטרייד אין המוצלחות שבאזורינו ופנו לנציג השירות, ביחרו לכם רכב חדש, מיכרו את רכבכם הישן תנו לנציג את האופציה שהבנק העניק לכם וכבר היום תוכלו לנהוג בבטיחות ובהנאה גדולה עם אחד הרכבים שלנו הביתה. מגוון גדול עומד לרשותכם בסוכנות שלנו ברחובות כגון: סוזוקי באלנו, ויטארה, קרוס אובר, ג'מיני ועוד … היום כבר כולם יכולים להרשות לעצמם בעזרת מימון לרכב ברחובות להתחדש ולשדרג את איכות חייהם.

אודותינו

אצלנו בחברת אוטו גיל ברחובות תהנו משירות טרייד אין ומכירת רכבי סוזוקי שנת 2018 או רכבי יד שניה במחירים משתלמים במיוחד ועם מימון לרכב ברחובות! אנשי השירות שלנו עם ניסיון למעלה מעשרות שנים ואנו מפעילים מוסך מורשה המעניקים לכם שירות אישי ויוצא דופן גם לאחר קניית הרכב!

אוטו גיל מרכז שירות סוזוקי -2512-2

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן