חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

מרכז שירות סוזוקי רחובות

מרכז שירות סוזוקי רחובות

בהגיעכם לאולם התצוגה ומרכז השירות של אוטו גיל – סוזוקי רחובות אתם נהנים מרכבים ברמה הגבוהה ביותר שיש ומיחס מקצועי ואמין לאורך כל התהליך של הרכישה והרבה שנים לאחר מכן. תמיד יש לכם לאן לחזור ותמיד יש מי שיקשיב לכם. חידושים רבים עודכנו ברכבים החדשים שלנו, לדוגמא: כריות אוויר חדשניות, מושבים מתקפלים, מחזיקי כוסות, חיבור USB , ציפוי עור להגה, הגה כוח, חלונות חשמליים מתקדמים, תא מטען גדול ומרווח, פנסים חדשניים, ריפודים רחיצים, עיצוב מושלם ומרהיב ברמת הגימור הטובה ביותר שיש! למידע נוסף אודות מוסך מורשה ברחובות פחחות סוזוקי | מוסך מורשה ברחובות צבע סוזוקי | מוסך מורשה ברחובות פחחות וצבע סוזוקי היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מהמפרט הטכני המלא של כל הדגמים.

מחפשים טיפול לרכב?

טיפול לרכב צריך להעשות באופן שוטף ועקבי מדי שנה – ואין להזניח זאת! כל כל הרכב, הישנים, החדשים והמתקדמים ביותר כל הרכבים זקוקים לקבל טיפול מסור ועקבי על מנת להמשיך ולתת לכם איכות נסיעה תקינה וללא תקלות. אם אתם רוצים לשמור על הרכב שלכם לאורך שנים? אז אנו ממליצים בחום על טיפול קבוע ושוטף כאן באוטו גיל! כמו לכל דבר בחיים גם לאלמנטים שונים ברכב שלכם יש תוקף, ואם לא תטפלו בו בזמן… ותתעכבו…ותדחו התוצאה לא תאחר לבוצע וההוצאה הכספית תהיה כפולה ומכופלת. מנוע, מסננים, מצתים, ועוד מתבלים עם הזמן ומורידים את איכות ביצועי הרכב – עשו לעצמכם טובה וקחו את הרכב שלכם לבדיקה.

המומחים ביותר

אצלנו באוטו גיל רחובות אנשי המקצוע שלנו מתמחים במכירת רכבים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח וישמחו להעניק לכם את כל המידע המלא אודות הרכב בו אתם מעוניינים לרכוש.אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לכוס קפה ושיחת ייעות והכוונה ונעימה עם נציגי השירות שלנו. יחד ובשיתוף פעולה מלא ע"י לקיחת פרטים כגון: באיזה רכב אתם מעוניינים? קומפקטי קטן או משפחתי? ג'יפ או ג'יפון? מה התקציב שלכם? האם מדובר על דגם ידני או אוטומט? אילו מערכות חשוב לכם שיהיו בהרכב הרכב ועוד… לאחר שיחת הכוונה שכזו תוכלו לקבל נקודת מבט מושכלת יותר ונכונה יותר עבור הדגם שיתאים לכם ולמשפחה שלכם. למידע נוסף אודות מוסך מורשה ברחובות פחחות סוזוקי | מוסך מורשה ברחובות צבע סוזוקי | מוסך מורשה ברחובות פחחות וצבע סוזוקי היכנסו לאתר שלנו.

אודותינו

חברת אוטו גיל בעלת ניסיון של למעלה מ 15 שנה בתחום הרכבים ורכבי סוזוקי בפרט, במרכז הטרייד אין אנו מעמידים לשירותכם שירותי טרייד אין מתקדמים ביותר – מלבד קניית הרכב שלכם ומכירת רכב חדש מינוס הסכום שקנינו את רכבכם אתם מקבלים 100 אחוז מימון ומגוון אפשרויות פריסת תשלומים נרחבת במיוחד על הרכב החדש אותו אתם רוכשים. כך שאתם מוגנים מכל הבחינות ולכם רק נותר לנסוע בראש שקט ולהנות מרכב יוקרתי, חדש ומרגש. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם ועבור משפחתכם ופנו רק לחברה אמינה המעניקה אחריות מקיפה! לפרטים נוספים אודות למידע נוסף אודות מוסך מורשה ברחובות פחחות סוזוקי | מוסך מורשה ברחובות צבע סוזוקי | מוסך מורשה ברחובות פחחות וצבע סוזוקי היכנסו לאתר שלנו.

אוטו גיל מרכז שירות סוזוקי -2512-3

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן