חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי אוטו גיל

עברנו לאולם התצוגה החדש שלנו בקריית עקרון ואתם מוזמנים להגיע ולהתרשם ממגוון דגמי סוזוקי החדשים! צבעים אטרקטיבים במיוחד, שילובי צבעים חדשניים, אבזור מרהיב ומתקדם, רמת בטיחות ברמה אחרת, נוחות ומרווח גדולים מבעבר, אחיזת כביש מהטובות שיש, רמת זיהום אוויר מזערית, חיסכון משמעותי בתצרוכת הדלק החודשית שלכם ובוא נודה על האמת עיצוב מעולם אחר! אז אם אתם שוקלים להתחדש ברכב חדש אם תקנו שום רכב לפני שתנסו את רכבי הסוזוקי שלנו.

אוטו גיל 4446
אוטו גיל 4447

האיגניס המעלפת – כמה טוב שבאת

האיגניס החדשה שודרגה ברמה ניכרת וכעת הפכה לרכב הנמכר ביותר! עיצוב מושלם , צבעים מרהיבים, נוחות שלא מתפשרת, קלה לנהיגה, עם אחיזת כביש מהטובות שיש ורמת זיהום מזערית. הותקנו מספר רב של כריות אוויר בדגם החדש גם לנהג וגם לנוסעים מכל צדדי המרכב, ואתם מוגנים בצורה מקסימלית! מערכת בולמי זעזועים חדשנית, מערכת לנעילת גלגלים, מערכת יציבות, מנגנון מפני פתיחת דלתות, בקרת אקלים וכו'… היכנסו לאתר שלנו בכתובת סוזוקי אוטו גיל והתרשמו מהמפרט המלא!

מגוון דגמי סוזוקי

במאמר זה לא נצליח לפרט לכם אודות כל דגמי סוזוקי החדשים ולכן באתר החדש של סוזוקי אוטו גיל תמצאו את המידע המלא אודות כל דגם ודגם, בין אם מדובר על דגם ידני או אוטומטי תמצאו אצלנו רשימה מפורטת הכוללת הכל! כמו כן, תוכלו להנות משילובי צבעים מושלמים לבחירתכם האישית! אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר והגיעו עוד היום אלינו לנסיעת מבחן על כל דגם שתבחרו. עדיין מתלבטים? אנשי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת, חייגו כעת 08-6878020 ונשמח לתת שירות.

סוזוקי איגניס 22111550

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן