חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי איגניס

שנים שאתם דוחים את קניית הרכב החדש, קיימות מספר סיבות שניתן לשער את עיכוב הקנייה: חוסר ידע לגבי סוג הרכב שבו אתם מעוניינים, חוסר החלטיות אם לקנות רכב פרטי, משפחתי, רכב שטח… התקציב כמובן – אולי המחירים בשוק גבוהים מהתקציב שהגדרתם לעצמכם ועוד ועוד… אז אנחנו פה כדי להגיד לכם שהתירוצים נגמרו! למה? כי עם המחירים של היום ואפשרויות התשלום המרובות כל אחד יכול לרכוש רכב חדש! במאמר זה נשמח להעניק לכם מידע אודות הרכבים של סוזוקי ולגרום לכם לבחור נכון!

מעוניינים בג'יפ חדש?

החלום שלכם לג'יפ חדש, קומפקטי, מעוצב ומרשים עומד להתגשם! סוזקי איגניס – הדגם החדש יצא לאור ואתם מוזמנים לנסיעת מבחן! וואו – הדגם החדש הולך להמם אתכם! כל כך מרווח ונוח מבפנים עם עיצוב סופר ייחודי ומרהיב, אין אחד שלא יסתכל עליכם בכביש. תוכלו לבחור בין איגניס ידנית לבין איגניס אוטומטית – הבחירה בידכם ולפי נוחיותכם. חשוב לציין שעל איכות ובטיחות אנחנו חברת סוזוקי לא מתפשרים ומעניקים לכם את הטוב ביותר שיש!

סוזוקי איגניס 21145509
סוזוקי איגניס 221115501

אמצעי תשלום מה חשוב לדעת?

מחירי הדגמים של סוזוקי איגניס כמו דגמים רבים אחרים נעים החל מ 50,000 ש"ח ומעלה בהתאם למה שהרכב מכיל ובהתאם למחירון! שימו לב חברים וחברות, אצלנו תהנו מאפשרויות תשלום נוחות במיוחד ואמצעי מימון מלאים! הגיעו אלינו והצוות המקצועי ישמח לתת לכם שירות ומענה בכל הקשור לתחום הכספי ולנוחות שלכם. אין לכם מה לחשוש, תוכלו לחלק למספר תשלומים ככל שתרצו ולהנות מרוגע נפשי שעשיתם את הבחירה הנכונה.

רמת הבטיחות

רמת הבטיחות של סוזוקי איגניס היא מהגבוהה שיש – בדרגה חמש! מבחינת דגרת זיהום אוויר, באיגניס ידנית הדרגה שנקבע היא 3 – ע"פ נתוני יצרן ובדיקות מעבדה ולכן הזיהום הוא מזערי. באיגניס אוטומטית הדרגה שנקבעה היא 4 ולגן זהה מבחינת דרגת הזיהום הנמוכה. אין מה לציין שזוהי הבחירה הנכונה ואצלנו באוטו גיל תקבלו את המענה המקצועי ביותר שיש ותהליך מהנה ומספק של רכישת רכב חדש. צרו קשר עוד היום במספר 08-6878020 ונשמח לעזור.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן