חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי בלאנו מחיר

מחפשים משפחתית משודרגת? רכב איכותי ומרשים למנהלים? משהו שישאיר חותם בכל נסיעה? איכות נהיגה שקטה ומפנקת?אנו ממליצים על הבלאנו החדשה! הרכב שיש בו הכל! איבזור מלא! חיסכון בדלק! מרווחת בצורה אחרת ומשתלמת הרבה יותר! עם יציבות איתנה על הכביש וגימור מדויק ובלתי מתפשרת אתם הולכים לשדרג את חייכם! הוספו לדגם החדש מגוון אביזרים ומערכות הפעלה שהופכות אותו להרבה יותר נוח, יעיל ואטרקטיבי לנהג ולנוסע. עם מנוע 1.2 חדש אתם הולכים לחסוך בדלק ובענק! מעוניינים לשמוע עוד? במאמר זה נתרכז בבלאנו החדשה של סוזוקי.

ידנית או אוטומטית?

באתר שלנו תוכלו למצוא את המפרט המלא אודות סוזוקי בלאנו מחיר ולהתרשם מההבדלים בים הדגמים! החל מאורך ורוחב הרכב, מיכל הדלק, נפח מנוע, צמיגים, מהירות מירבית, צריכת הדלק, פנסים, חלונות ועד המראות, הדלתות, הגימור, תא המטען, בקרות שיוט, מושבים ועוד… היכנסו למפרט והתרשמו מטבלה נוחה ומדויקת שתעניק לכם את כל ההבדלים בין דגם ידני לדגם אוטומט בבלאנו החדשה.

סוזוקי בלנו 1
סוזוקי בלנו 2

מדדי זיהום ובטיחות

סוזוקי בלאנו מחיר לא התפשרה על דבר וזכתה בדרגת זיהום נמוכה ביותר ע"פ בדיקות מעבדה ותווי תקן 2015/45 , כמו כן גם מבחינת בטיחות זכתה הבלאנו לתוצאת דרגה 5 – רמת בטיחות כבוהה ומרשימה הן בדגם הידני והן באוטומטי! בדגם זה קיימת בקרת סטייה מהכביש, זיהוי הולכי רגל, חיישני לחץ אוויר בגלגלים, חיישני חגורת בטיחות, מערכות זיהוי תמרורים ועוד… היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מהמשך הרשימה המרשימה.


אודותינו


אנחנו בחברת אוטו גיל שמחים להזמינכם לנסיעת מבחן על סוזוקי בלאנו מחיר – כי אין כמו תחושה אמיתית של נהיגה איכותית ושקטה על הכביש או בשטח! אצלנו לא קונים חתול בשק – הגיעו לאולם התצוגה שלנו, שבו עם אנשי השירות שלנו שישמחו לתת לכם מענה על כל שאלה ומידע מקיף אודות הרכב הרכב וכל מאפייניו. אנשי השירות שלנו עם ניסיון רב שנים בתחום הרכבים ולא מתפשרים על שירות, סבלנות ואיכות! חייגו עוד היום למספר 08-6878020 וקבעו פגישה.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן