חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי במרכז טרייד אין

חברים וחברות – אם על הרכב שלכם תלוי שלט למכירה כבר יותר משנה ואף אחד לא מתקשר ולא מתעניין – הסיבה היא פשוטה! היום לא נהוג כבעבר לקנות רכבים מאנשים פרטיים, קוני הרכבים מעוניינים שהרכב יגיע עם אחריות מלאה מחברה, עם ספר בדיקות, עם העברת טסט, עם תשלום אגרת רישוי ואת כל אלו ועוד מוכר פרטי לא נותן לקונה! לכן ובצדק מרבית מחפשי הרכבים פונים לחברות ליסינג וטרייד אין על מנת למכור או לרכוש רכב בצורה אמינה, מקצועית ולהיות בראש שקט!

מהי עסקת טרייד אין בעצם?

סוזוקי במרכב טרייד אין הוא המקום המקצועי והאמין ביותר לעסקת טרייד משתלמת במיוחד! אתה הלקוח מוכר לנו את רכבך ומקבל הצעת מחיר מופחתת ביותר על הרכב החדש שבו אתה מעוניין. כלומר הרכב הישן של הלקוח נשאר בידי החברה, והלקוח מקבל בתמורה מפתח לרכב חדש עם פחות הוצאה מכיסו הפרטי! מחפשים לקבל מחיר הגון תמורת הרכב שלכם? הגעתם למקום הנכון! אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולתת לכם את הצעת הטרייד אין הגבוהה ביותר שיש!

קיה ספורטז' 2016 1
קיה ספורטז' 2016 4

מה הם יתרונותיה של שטית הטרייד אין?

מדוע סוזוקי במרכב טרייד אין הוא המקום המבוקש ביותר להחלפת רכבים ועסקאות טרייד אין משתלמות? כי זה פשוט מתאים לכל הלקוחות! באותו יום שאתה מעניק את הרכב שלך אתה גם מקבל את הרכב החדש שלך לאחר ביצוע בדיקה מקיפה ועם העברת טסט מלאה לשנה כך שבעצם אתה לא מתזז בדרכים מספר ימים ללא רכב! אין צורך להתעסק עם קונים ומוכרים "ברחוב" לנהל משא ומתן, לקחת את הרכב לבדיקות בשביל הקונה וכו, זוהי השיטה המוצלחת ביותר שקיימת למי שמעוניין למכור את רכבו ולקבל רכב חדש.


אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל סוזוקי במרכז טרייד אין מעמידים לשירותכם שירותי טרייד אין מתקדמים ביותר – מלבד קניית הרכב שלכם ומכירת רכב חדש מינוס הסכום שקנינו את רכבכם אתם מקבלים 100 אחוז מימון ומגוון אפשרויות פריסת תשלומים נרחבת במיוחד על הרכב החדש אותו אתם רוכשים. כך שאתם מוגנים מכל הבחינות ולכם רק נותר לנסוע בראש שקט ולהנות מרכב יוקרתי, חדש ומרגש. אל תתפשרו ואל תקנו חתול בשק – ופנו רק לחברה אמינה המעניקה אחריות מקיפה! לפרטים נוספים צרו קשר במספר 08-6878020 .

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן