חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי גמיני מחיר

אוהבים הרפתקאות? חיים את השטח? אוהבים בסופי שבוע להתנתק ולצאת אל השטח עם רכב 4X4 איכותי ומוקפד ולהפיק ממנו את המירב? חלומכם עומד להתגשם! עם הדגם החדש של סוזוקי – הג'מיני החדשה הולכת להשאיר את כולם מאחור! והכל בסכום מצחיק של 299 ש"ח לחודש! עם המחירים של היום ואפשרויות פריסת התשלומים הנרחבת כולם יכולים להתחדש בדגם חדש ויוקרתי! מעוניינים לקבל מידע נוסף? קראו את המאמר או היכנסו לאתר הבית שלנו והתרשמו.

סוזוקי ג'ימני 29
סוזוקי ג'ימני 21

בעיר ובטבע – לכל מטרה


סוזוקי ג'מיני מחיר מתאימה לכל תנאי שטח ולכל תנאי מזג אוויר! הביצועים שלה מפתיעים ביותר ובלי לחשוב יותר מדי היא תהפוך את הנסיעה שלכם למשודרגת, מפנקת ואיכותית הרבה יותר! היא אומנם קטנה אך שזה לא יטעה אתכם! האחיזה שלה על הכביש מעולה וחזקה! מה עוד? אתם הולכים לחסוך בדלק ובענק! למה? כי בדגם החדש של הג'מיני הותקן מנוע אלומיניום חסכוני במיוחד לשם מטרה זו! בלחיצת כפתור קטנה תוכלו להפוך אותה ל 4X4 שתעניק לכם את הטוב ביותר בשטח! השלדה האיתנה וחזקה תעניק לכם תחושת יציבות בכל תנאי שטח והנאה מקסימלית!


בטיחות מקסימלית


את סוזוקי ג'מיני מחיר החדשה פינקו ושדרגו במבחר מערכות איכותיות וחדשניות כגון: בקרת יציבות, תכנון נכון של שדה הראייה, מערכת חגורות בטיחות, מערכת לחץ בצמיגים, כריות אוויר קדמיות בעלות מבנה חזק , ועוד… את מפרט הרכב המלא שיעניק לכם את כל ההבדלים בין הדגם הידני לאוטומטי תמצאו באתר שלנו! במפרט תוכלו לקבל מידע אודות רוחב, גובה, גלגלים, מראות, דלתות, תא המטען, מיכל הדלק, ההגה, המושבים ועוד…

אודותינו


אצלנו בחברת אוטו גיל תהנו משירות מקצועי ואמין של אנשי שירות בעלי ניסיון רב שנים בתחום הרכבים ובדגמי סוזוקי בפרט! חייגו עוד היום לסניף שלנו במספר 08-6878020 וקבעו לכם פגישה ונסיעת מבחן על סוזוקי ג'מיני מחיר – אין כמו להרגיש את הרכב ואת השליטה עליו בתנאים אמיתיים! אם אפשרויות הפריסה שלנו ואחוזי המימון הגבוהים ביותר שיש היום כבר כולם יכולים להתחדש ברכב חדש מבלי להתפשר!

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן