חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי דגמים 2018

מבחר דגמים חדשים, יוקרתיים, מעוצבים ומרשימים יצאו לאור בחברת סוזוקי בשנת 2018 וההתרגשות גדולה! אלפי לקוחות כבר הגיעו, רכשו והתחדשו וכעת נהנים מרמת איכות חיים גבוהה במיוחד, נסיעה מהנה ומשודרגת, מאובזרת ומרווחת. אצלנו בחברה מאמינים שהלקוח קודם לכל ואנו שמחים להעניק לו ולמשפחתו את הטוב ביותר! כל רכבי הסוזוקי שלנו עברו בדיקות קפדניות, מבחני דרכים, מבחני בטיחות וזיהום אוויר וקיבלו פרסי הצטיינות בכל תחום! אתם יכולים להיות רגועים שהבחירה ברכב סוזוקי היא הבחירה הנכונה!

הדגמים החדשים – נעים מאוד

אומנם היא תמיד היתה קיימת על הכביש אבל בשנת 2018 יצא הדגם החדש של קרוסאובר וכעת הוא משודרג יותר, מאובזר ומעוצב הרבה יותר! מכונית הקרוס אובר משלבת עיצוב מרשים ויוקרתי, מרווחת, תא מטען ענק! ביצועי נסיעה מצטיינים! ונסיעה מרגשת במיוחד! דגם פנאי נוסף לשנת 2018 ומומלץ הוא הויטארה! שלא דומה לאף אחת אחרת ומעניקה רכב פנאי עם קווי עיצוב מודרניים וחדשניים! רכב הפנאי יכול לשמש כרכב מנהלים יוקרתי – מגיע עם 7 כריות אוויר לבטיחות מקסימלית ומעניקה אחיזה מושלמת בכל דרך ובכל תנאי מזג אוויר! סקרנים לשמוע עוד אודות סוזוקי דגמים 2018? היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

טיפול 10000 לסוזוקי 1
סוזוקי ג'ימני 28

נעים מאוד – הבלאנו החדשה

אי אפשר לסגור את 2018 בלי הבלאנו החדשה והעוצמתית! רכב משפחתי שמכיל הכל מהכל בעיצוב מוקפד ומאובזר במיוחד המשפחה שלכם הולכת להשתדרג ובענק! לא גדולה במיוחד אבל מרווחת מאוד עם מנוע חדיש ועם חיסכון בצריכת הדלק באופן משמעותי ולכן הבלאנו כה משתלמת! אבזורים חדשים שנוספו לדגם החדש הוא מקומות לאחסון, תאו מטען מרווח, ריפודים מעוצבים, ידיות מעוצבות, מערכת הזרה כפולה, מנוע עם שאיבת אוויר טבעית ועוד… אין כל ספק שהבלאנו הפכה לטרנד על הכביש! שוקלים לרכוש רכב סוזוקי דגמים 2018 ?


הגעתם להחלטה הנכונה ביותר!


מגוון סוזוקי דגמים 2018 חדישים ומעוצבים הרבה יותר משנים עברו מחכים לכם באולם התצוגה של אוטו גיל בסניף רחובות! עם מגוון אפשרויות תשלום נרחבות ועם 100% מימון היום כולם יכולים להתחדש ברכב חדש ויוקרתי שישדרג את חייכם! בין אפ קומפקטי, משפחתי, מנהלים או שטח אתם הולכים להנות מרכב אמין ויוקרתי שישרת אתכם נאמנה לאורך שנים אין ספור! חייגו עוד היום למספר 08-6878020 ואנשי השירות שלנו ישמחו לעזור לכם.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן