חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי ויטארה מחיר

חושקים ברכב פנאי איכותי ומשודרג? חולמים שנים להתחדש ב 4X4 יוקרתי ומעוצב? עם הדגם החדש של ויטארה אתם הולכים להגשים חלום ישן! הדגם החדש זכה ל 5 כוכבי בטיחות!!! ולא רק – זכיה במערכת החסכונית ביותר בצריכת הדלק וכמובן באחיזת הכביש הטובה ביותר שיש! עם אפשרויות התשלום שקיימות כיום אתם תוכלו להגשים חלום החל מ 499 ש"ח לחודש בלבד! מעוניינים לקבל מידע נוסף? היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מהמפרט טכני של הדגם החדש, מהעיצוב, מהצבעים ועוד… או הגיעו לאולם התצוגה שלנו והתרשמו ב LIVE. נשמח לראותכם.

סוזוקי ויטרה 999
ויטארה טורבו היברידית 17

ה VITATA החדשה של סוזוקי

בחברת סוזוקי נרגשים ושמחים לקבל את פניה של הויטארה החדשה – רכב הפנאי והשטח המומלץ ביותר שיש! הדגם החדש לא דומה לאף רכב אחר שקיים על הכביש הן מבחינת העיצוב הן מבחינת האיכות והכי חשוב מבחינת הבטיחות! קווי הגימור של הרכב מודרניים, חזקים ומרשימים! זהו רכב שיעניק פינוק אמיתי והשתדרגות ברמת החיים בצורה שלא הכרתם! לדגם החדש הותקנו 7 כריות אוויר להגנה מקסימלית! מגוון מערכות אוטומטיות מתוחכמות שהופכות את הנהיגה לרגועה ומשולמת! סקרנים לשמוע עוד על סוזוקי ויטארה מחיר?

רכב אלגנטי למנהלים או למשפחה

לא משנה מה המטרה שלכם – אם להתחדש בתור משפחה ברכב סוזוקי ויטארה מחיר חדש ומשודרג או בין אם אתה מנהל או איש עסקים שחשוב לו להפגין נוכחות בשטח – זה הרכב עבורכם! המראה הקשוח, מגוון הצבעים האיכותיים, רמת הגימור, הקווים החזקים, צורת הפגוש, עיצוב הפנסים ועוד הופכים את הדגם החדש למרגש ביותר! סוזוקי ויטארה מחיר לא הולכת להשאר מאחור ומשאירה את כולם באבק!

בכל דרך שתבחרו הויטארה איתכם!

בין אם בכביש עירוני, או בשטח פתוח, הדגם החדש הולך להעניק לכם תחושה של הכל יכול – וזו האמת! בעקבות המנוע החדיש שהורכב, תיבת ההילוכים האוטומטית, כל מערכות ההפעלה החדשניות ביותר, יעניקו לכם את רמת הביצוע הטובה ביותר על הכביש ושימו לב – חיסכון בלתי יאמן בהוצאות הדלק! ניתן לדבר בלי סוף על הויטארה החדשה אך אנו מזמינים אתכם לנסיעת מבחן – הגיעו אלינו והתרשמו מהביצועים שלה בעצמכם! חבל לבזבז זמן על דיבורים – פשוט בואו והרגישו אותה! חייגו עוד היום לקביעת נסיעה במספר 08-6878020 – שלכם אוטו גיל!

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן