חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי יבנה

סוזוקי יבנה

שוקלים להתחדש ברכב סוזוקי אמין ומשודרג? הגעתם למקום הנכון! הבחירה ברכב סוזוקי תשדרג את חייכם, את חיי הנהיגה, תעלה את רמת הבטיחות ותצמצמם לכם בעלויות הדלק. מגוון ענק של דגמים חדשים קיימים בשוק ואתם מתקשים לבחור? סוזוקי ויטארה או באלנו? קרוס אובר או סוויפט? הבחירה אכן לא פשוטה. אם אתם משפחה שאוהבים טיולי שטח ואתגר עדיף שתבחרו בדגם מסוים, ואם אתם אנשי עסקים האוהבים חדשנות ועיצוביות עדיף שתבחרו בדגם אחר, כל הרכבים שלנו עומדים בסטנדרט הגבוה ביותר שיש ובעלי אחריות מלאה!

הבטיחות המקסימלית היא מעל לכל

המכוניות שלנו יביאו אתכם ממקום למקום בצורה הבטוחה ביותר, רמת הבטיחות הגבוהה ביותר נקבעה ע"י מבחני דרכים לכל הדגמים שלנו ורמת הזיהום המזערית ביותר, אז כיצד תבחרו איזה רכב מתאים לכם ביותר? להלן מספר טיפים והמלצות בנושא. רכשו רכב שעמד בכל מבחני הדרכים בהצטיינות, כולל אחיזת כביש, מרכב חזק, ציוד בטיחותי לנוסעים, והגנה מרבית בזמן פגיעה או תאונה חס וחלילה. נוחות – המכוניות המשפחתיות שלנו מיועדות לעיתים לנסיעות ארוכות בשבתות או בחגים ולכן בדקו היטב את תמיכת המושבים, את הריפוד, את הנוחות ואת המרווח. בדקו את הביצועים של הרכב – מעוניינים בנסיעה שקטה וחלקה? בדקו את ההאצה של הרכב, את בולמי הזעזועים, עוצמת המנוע וצריכת הדלק. מידע נוסף וטיפים תוכלו למצוא באתר שלנו – חפשו סוזוקי יבנה ונשמח לעזור.

שימרו על הרכב שלכם

אל תדחו את הטיפול ברכב לעוד שבוע או עוד חודש, ככל שאתם דוחים יותר את הטיפול כך הרכב שלכם מעמיס על עצמו יותר ורמת הנהיגה בו יורדת. הכניסו את הרכב למוסך סוזוקי יבנה מורשה קבלו טיפול תקופתי, בדיקת לחץ בצמיגים, שמן, מים, בדיקת מנוע וכל מה שנדרש על מנת להמשיך ולהנות מנסיעה חלקה ובטוחה.

אודותינו

אנחנו בסוזוקי יבנה אוטו גיל נשמח לתת לכם שירות! מעוניינים בטרייד אין? אנו נעניק לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור הרכב הישן שלכם וקניית הרכב החדש אצלנו! מגוון ענק של דגמים עומד לשירותכם באולם התצוגה החדש שלנו בקריית עקרון ואם אתם מעוניינים להתחדש ברכב איכותי ואמין אנו מזמינים אתכם אלינו! 

אוטו גיל מרכז שירות סוזוקי -2512-3

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן