חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי סוויפט

הרבה יותר משודרגת והרבה יותר חסכונית! חברים וחברות – אנא הכירו את הדגם החדש של סוזוקי – דגם סוויפט 2018 ! עם מנוע חדשני ואיכותי של 1.2 ליטר ועם מערכות בטיחות מהטובות בעולם אתם הולכים להנות מהטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר! אנו מזמינים אותכם לנסיעת מבחן על הדגם החדש – בואו, הרגישו וחושו את איכות הנסיעה השקטה בכל דרך ובכל מזג אוויר – הנאה מובטחת!

הרבה יותר אטרקטיבית

הדגם החדש של סוזוקי סוויפט הרבה יותר משודרג, איכותי, חסכוני בדלק וברמת גימור מושלמת ועשירה! הדגם החדש מגיע ישירות מיפן בניגוד לדגמים הקודמים של סוויפט ולכן הרבה יותר משופר! המראה הוא צעיר, מודרני ורענן והיא מותאמת לכל שטח ולכל תקופה! המערכות המתקדמות ביותר שיש בעולם הותקנו בדגם החדש ואתם הולכים להנות מרמת בטיחות אחרת!

סוזוקי סוויפט היברידית 20215
סוזוקי סוויפט 14
סוזוקי סוויפט היברידית 5106

מעט על המערכות החדשניות

בסוזוקי סוויפט לא התפשרו והתקינו את הטוב ביותר עבורכם ועבור משפחתכם! במה תזכו ? ראשית חיישני תנועה, מערכת בקרת אקלים, חלונות חשמליים, מראות צד מתכווננות, כריות אוויר, מערכת מולטימדיה משופרת, כסאות מתכווננים, בדים רחיצים, צבעים מרהיבים, בקרת שיוט ועוד…הדגם החדש מגיע בידני או אוטומטי והמחירים משתנים בהתאם לסוג ולדגם.


אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל מתמקצעים בתחום הרכבים מזה שנים רבות, אנשי השירות שלנו מהטובים ביותר שיש בארץ ואנחנו פה כדי לוודא שתעשו את הבחירה הנכונה! נשמח להעניק לכם את כל המידע אודות הדגמים של סוזוקי ויחד איתכם לצאת לנסיעת מבחן על כל רכב שתרצו לדוגמא סוזוקי סוויפט או ג'מיני … אנו מבטיחים לכם אפשרויות תשלום נרחבות, 100% מימון ומספר תשלומים רב ככל שתרצו. הגיעו לאולם התצוגה שלנו והתחדשו.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן