חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי סופר סויפט מחיר

סוזוקי סופר סויפט מחיר

מחפשים רכב קומפקטי וקטן? יודעים שרק עם רכב קטן תמצאו חניה בקלות? לא אוהבים את הסרבול והכבדות של הרכבים המשפחתיים? אז במיוחד בשבילכם קיים הדגם החדש של סוזוקי – הכירו את סוויפט – נעים מאוד! המעצבים של סוזוקי עלו בדרגת העיצוב ופינקו את הדגם החדש בכל טוב! מבנה וגימור גאוני ועיצוב שלא מתפשר! הסוויפט מגיעה במגוון צבעים בלתי מוגבל – לבחירתכם! עיצוב הפנסים משודרג, קווים חזקים ועוצמתיים.

העיצוב מבפנים – כל מה שחשוב לדעת

כשאנו מדברים על סוזוקי סויפט מחיר משתנה בהתאם למה שהדגם כולל. בואו נדבר לרגע על העיצוב הפנימי – בעיצוב הפנימי מתגלים בפנינו מושבים מעוצבים שמתכווננים בהתאמה אישית לכל נוסע! הגה מעוצבת בעל כפתורים ויכולת שליטה על מגוון תפקידים ברכב! חלונות חשמליים, כריות אוויר, בדים רחיצים, שטיחים מונעי לכלוך ועוד. מבחינת המערכות שהותקנו בדגם זה מדובר על מגוון מערכות חדשניות ביותר שלא מתפשרות על פחות מהטוב ביותר עבורכם! לדוגמא: מערכת אקלים מחודשת, חיישני תנועה, מפתח חכם עם כפתור הנעה חדשני, מראות מתקפלות ועוד…

המיני רכב שמותאם לכל אחד

סוזוקי סופר סויפט החדשה – מהווה פיתרון אידיאלי לכל מי שחושק במיני רכב איכותי, חזק ומשדורג, מרכב הכובד שלה יציב ואידאלי, מערכת הבלמים חדשנים והצמיגים חזקים ואיכותיים כך שהאחיזה בכביש טובה ביותר! המחיר של דגם זה משתנה בהתאם למערכות ההתקנה שקיימות בו וכמובן אם תחליטו ללכת על דגם ידני או אוטומטי. מחיר הדגם הידני נע בסביבות ה 79 אלף ש"ח ומחיר הדגם האוטומטי נע בסביבות ה 92 אלף ש"ח.

אודות חברתנו

אנחנו בחברת אוטו גיל שמחים ונרגשים להזמינכם לנסיעת מבחן על סוזוקי סופר סויפט. אתם הולכים להנות ובענק – נסיעה שקטה ואיכותית זה מה שמצפה לכם שתעלו על הסוויפט החדשה. אצלנו בסניף תהנו מ 100% מימון מגוון אפשרויות תשלום נרחבות במיוחד! אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם ועבור בני משפחתכם וצרו קשר עוד היום.

סוזוקי סוויפט 999

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן