חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי סלריו

סוזוקי סלריו

הדגם החדש של סוזוקי הרבה יותר מפנק! הרבה יותר מעוצב והכי חשוב הרבה יותר בטיחותי! יצרני הרכב דאגו לכך שאמצעי הבטיחות בדגם זה יהיו הגבוהים ביותר ויעניקו לכם ולמשפחתכם את הטוב ביותר שיש! כריות אוויר מהפכניות מותקנות בחלקו הקדמי של הרכב + כריות אוויר צדדיות למקרה של תאונה לא עלינו. הדגם החדש של סוזוקי בעל קשיחות גבוהה ומורכב מאמצעים טכנולוגיים מתקדמים ביותר המשפרים את בטיחות הרכב במקרה של התנגשות או תאונה. מה עוד?

דברים שחשוב לציין אודות הרכב

בדגם החדש של סוזוקי סלריו תמצאו מערכת ניטור לחץ בצמיגים מהטובות בעולם! היא מזהה ירידת לחץ אוויר בצמיג ומאותת לך הנהג עם נורה בלוח המחוונים ומתריעה לך מבעוד מועדף היכן תמצא ברכב אחר כזו טכנולוגיה? ולא רק! חגורת הבטיחות החדשניות שהותקנו בדגם זה כוללת מותחן שמתהדק במהלך התנגשות חזיתית ומעניק לך הגנה מלאה מפני תזוזה לא רצויה של גופך. בעונות הגשומות או בכביש חלק קיימת מערכת אוטומטית שתופעל ותעזור לך לכוון את הרכב בצורה תקינה בעת החלקה או איבוד שליטה.

עיצוב וביצוע – הדגם החדש בשיפור נרחב

סוזוקי סלריו תעניק לכם את מה שתמיד חיפשתם1 עיצוב מוקפד, מרשים וסטייל מיוחד במיוחד למי שאוהב איכות! ע"י ישיבה מוגבהת יותר מרכבים אחרים שדה הראייה שלכם יהיה רחב יותר. מערכת ישיבה מיוחדת לנוחות מירבית קיימת בדגם החדש עם מספר אפשרויות קיפול של המושבים! תט מטען ענק שמכיל הכל! בקיצור – נסיעה נוחה, יעילה, כיפית ומשודרגת מובטחת עם דגם זה.

אודותינו

אוטו גיל יעניקו לכם את המידע הנחוץ וההבדלים בין כל דגמי סוזוקי כך שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר בנושא רכישת הרכב החדש שלכם. אנשי המקצוע שלנו עם ניסיון של שנים ואצלנו תהנו ממגוון אפשרויות מימון נרחבות ביותר.

טיפול 10000 לסוזוקי

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן