חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

קרוסאובר: הדגמים החדשים

סוזוקי קרוסאובר: הדגמים החדשים

סוזוקי קרוסאובר הוא רכב שטח קומפקטי בעל הנעה קדמית 5 דלתות מבית סוזוקי (יפן). הקרוסאובר החדש הוא דגם מחודש מהדור השני, שמתפאר במראה חיצוני מתוחכם, פנים מרווח יותר ובביצועי שטח משופרים. זהו רכב שטח פרקטי ופונקציונלי שניתן להשתמש בו גם בעיר וגם בתנאי שטח.

שינויים ברכבי סוזוקי קרוסאובר

סוזוקי קרוסאובר מגיע לאולמות התצוגה של מרכזי השירות המורשים עם מנוע 1.4 ליטר טורבו בנזין עם 140 כ"ס המספק מהירות מרבית של 200 קמ"ש וצריכת דלק ממוצעת של 5.9 ליטר ל-100 ק"מ. ניתן להשלים אותו עם תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית. ניתן להשיג את הדגמים החדשים עם גרסת הגימור GLX, הכוללת את כל מה שצריך:

  • סט שלם של כריות אוויר, כולל כרית אוויר לברכיים לנהג.
  • חיישן לחץ אוויר בצמיגים.
  • מושב בטיחות קדמי ואחורי.
  • מערכת חיבור.
  • ואימובילייזר נגד גניבות.

בנוסף למערכות למניעת נעילה ובקרת משיכה, הגימור מספק מערכת סיוע לבלימה, תוכנית יציבות אלקטרונית, ואפילו סיוע להתנעה בתנאי שטח מורכבים של עליות וירידות.

רכיבים חדשים ומתקדמים

חלונות כהים, בקרת אקלים 2 אזורים, הגה רב תכליתי, הגה כוח ואפילו שמשה קדמית מחוממת בהחלט מוסיפים לנוחות. ומערכת Start-Stop חוסכת בדלק. פנסי הערפל, מסילות הגג וחישוקי הסגסוגת R 17 משלימים את התמונה, והופכים את סוזוקי קרוסאובר החדש לרכב אמיץ וקשוח.

כדי להבין יותר על היכולות והתכונות החדשות של רכבים אלו, מומלץ ליצור קשר עם המשווקים במרכזי השירות המורשים ברחבי הארץ, על מנת לקבל את כל המידע מהמומחים בתחום.

סוזוקי מציגה לוחות זמנים מומלצים לשירותי תחזוקה ותיקונים קבועים

בעלי הרכבים יכולים ליצור קשר עם מרכזי השירות המורשים ברחבי הארץ כדי לוודא שרכבם בטוח לנהיגה בכל עת ובכל תנאי השטח. באתר של כל מרכז שירות מורשה ניתן למצוא את מערך השירותים הזמין, עם המידע השלם והמקיף על כל טיפולי התחזוקה הנדרשים כדי שהרכב יישאר במצב תקין לטווח הארוך.

צריכים למצוא מרכז שירות שמתמחה ברכבי סוזוקי קרוסאובר? חפשו את מרכז השירות הקרוב אליכם כדי להזמין שירות של בדיקת הרכב וקביעת תור לתיקונים נדרשים, לצד המלצות על לוח זמנים שוטף לתחזוקת רכבכם.

סוזוקי קרוסאובר 999

שיפור חווית הנהיגה עם טכנולוגיה מתקדמת

סוזוקי קרוסאובר מתגאה גם בתכונות טכנולוגיה מתקדמות, המיועדות לשיפור משמעותי וניכר של חווית הנהיגה. כך, למשל, היא כוללת מערכת מדיה ובידור חדשנית, מקורית ומתקדמת בעלת מסך מגע בגודל 9 אינץ', אשר תומכת ב- Apple CarPlay וב- Android Auto. המערכת תומכת כמובן גם בניווט לווייני, ומספקת עדכוני תנועה ומיפוי בזמן אמת. אם כך, אפשר לומר כי כשיוצאים להרפתקה עם סוזוקי קרוסאובר, כבר לא מתנתקים יותר מהעולם, וממשיכים להיות מחוברים למה שקורה, בכל מקום.

היתרונות של בעלות על סוזוקי קרוסאובר

סוזוקי קרוסאובר החדש הוא רכב רב תכליתי, אמין ופרקטי אשר מתאים את עצמו לכל תנאי הדרך הקיימים – לפיכך, ניתן להשתמש בו גם לנהיגה עירונית וגם לנהיגה בשטח, ולהישאר בשליטה בכל מצב. עם תכונות הבטיחות המתקדמות, המנוע היעיל וחלל הפנים המרווח והמאובזר שלו, הוא מהווה אופציה נהדרת למשפחות, לנוסעים יחידים ולהרפתקנים גם יחד.

הצטרף לקהילת סוזוקי

לסוזוקי יש קהילה מסורה של מעריצים וחובבים מכל רחבי העולם. אין ספק כי רכישת סוזוקי קרוסאובר היא דרך מצוינת להפוך להיות חלק מן הקהילה הזו. דעו לכם כי חברי קהילת סוזוקי זוכים למערך נרחב ומגוון של משאבים ותמיכה, לרבות עצות תחזוקה, מדריכים לפתרון בעיות ופורומים מקוונים. לכן, אם אתם מחפשים אחר רכב אמין ופרקטי, שקלו להצטרף למשפחת סוזוקי ולרכוש סוזוקי קרוסאובר חדש.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן