חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי קרוסאובר טורבו מחיר

סוזוקי קרוסאובר טורבו מחיר

חולמים להתחדש ברכב חדש ומשפחתי? שנים שאשתך אומרת לך … עד מתי ניסחב עם האוטו הישן והמתבלה שלנו? ואכן היא צודקת! עם המחירים של היום ואפשרויות לפריסת תשלומים נרחבת כל אחד יכול להתחדש בדגמי 2018 חדשים, נוצצים, מעוצבים ולהיות בראש שקט! אנו ממליצים לכם להגיע לסוכנות סוזוקי ולהנות ממגוון אפשרויות עיצוב, דגמים, חידושים, סוגים ועוד והכל בהגדרת התקציב שלכם. במאמר זה נעסוק בקרוסאובר החדשה של סוזוקי.

עיצוב עדכני וחדשני

ההתרגשות גדולה לכבוד סוזוקי קרוסאובר טורבו מחיר מדהים לדגם החדש! והכל עם עיצוב מהפנט וביצועים עוצרי נשימה! הקרוסאובר החדשה מגיעה עם מנוע 1.4 טורבו ועם 140 כוחות סוס! ידני או אוטומטי – ולפיכך המחיר משתנה בהתאם. עיצוב הדגם החדשה זכה לכותרות בעולם כולו! מכסה המנוע, קווי הגימור המושלמים, צורת הפנסים החדישה ועוד מעניקים לרכב את העיצוב המושלם!

מה עוד סוזוקי חידשה בדגם זה?

אם אנחנו מדברים על סוזוקי קרוסאובר טורבו מחיר הדגם החדש – אנחנו מדברים על מגוון מערכות הפעלה אוטומטיות וחדשניות שהותאמו על מנת להעלות את איכות הנסיעה שלכם. מערכת אקלים מפוצלת, התנעה ללא מפתח!!! חלום שמתגשם! החלונות האחוריים כהים יותר (זה נעשה לפי רצונכם), 7 כריות אוויר איכותיות ביותר מכל הצדדים! מערכת בקרת לחץ צמיגים, ומערכת חגורות בטיחות! המפרט הטכני המלא קיים באתר שלנו – אתם מוזמנים להכנס ולהתרשם.

אודות חברת סוזוקי

אנחנו בחברת אוטו גיל שמחים ונרגשים להזמין אותכם לנסיעת מבחן על הדגם החדש – סוזוקי קרוסאובר טורבו מחיר משתלם במיוחד לדגם זה! אנשי המכירות שלנו ישמחו לעזור לכם בכל עת – עם ניסיון של שנים בתחום הרכבים אנו נעניק לכם את כל המידע הנדרש על מנת שתקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם ועבור משפחתכם. מגוון אפשרויות מימון וחלוקה לתשלומים בלתי מוגבלת – כך שהיום כל אחד יכול להרשות לעצמו להתחדש! 

אוטו גיל מרכז שירות סוזוקי -2512-1

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן