חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי ראשון לציון

סוזוקי ראשון לציון

חברים וחברות, זה לא סתם שהבחירה הראשונה של הישראלים ושל העולם כולו היא ברכב סוזוקי. רכבי סוזוקי הם הרכבים האמינים ביותר שיש, ובשנים האחרונות שודרגו פלאים הן מבחינת העיצוב, המרווח, הנוחות, הצבעוניות וכו'. רכבי סוזוקי הם רכבים איכותיים, חזקים ובעלי שליטה גבוהה בכביש ובסטנדרט גבוה מאוד בהשוואה לשאר יצרני הרכבים. בטיחות מירבית, עיצוב מודרני וחדשני, ביצועים מרשימים, חיסכון בהוצאות הדלק, אמינות גבוהה ושירות יוצא דופן זה מה שאתם הולכים לקבל – אחריות מלאה על מגוון ברכבים! אז שדרגו את חייכם וחיי משפחתכם ורכשו לכם רכב מהנה ומרשים.

אודות רכבי סוזוקי החדשים

בסוזוקי ראשון לציון תמצאו מגוון ענק של דגמי סוזוקי חדשים ויד שניה, להלן חלק מהדגמים שתמצאו באולם התצוגה המחודש שלנו: הסלריו החדשה הפכה למרווחת ביותר! תנוחת ישיבה מוגבהת לנהג ולנוסעים כך שדה הראייה גדל ורמת הבטיחות עולה. תט המטען שלה גדול ונוח, המושבים מתקפלים בקלות ועוד מגוון איבזורים חדשים נוספו לדגם הסלריו. הבאלנו – השתדרגה פלאים, הפכה למרווחת, התחדשה במנוע חדשני החוסך לכם נהגים יקרים משמעותית בהוצאות הדלק, מגיעה בצבעים מרהיבים וכו… מגוון נוסף של דגמים מחכים לכם באולם התצוגה שלנו – הגיעו והתרשמו.

חיסכון משמעותי בהוצאות הדלק

הוצאות הדלק שלנו גדולות ומשתנות מעת לעת, אבל שימו לב ההוצאות לא צריכות להיות כל כך גדולות! כל רכבי סוזוקי החדשים מתוכננים באופן קפדני וחדשני על מנת לצמצם משמעותית את הוצאות הדלק שלכם, ע"י מנוע שמאפשר צריכה מופחתת אתם נהנים מנהיגה חלקה, איכותית וחסכונית ביותר, מעוניינים לחסוך עוד כמה מאות שקלים על הוצאות הדלק? שימו לב רכב קטן חוסך משמעותית בהוצאות הדלק, כמה שהרכב יותר כבד כך תצטרכו לשלם יותר על דלק, שימרו על תחזוקה שוטפת ובדיקות תקופתיות, מלאו אוויר בצמיגים, וכך תוכלו לחסוך בעלויות הדלק שלכם. סקרנים להגיע ולראות את הדגמים החדשים של סוזוקי? הגיעו לסוזוקי ראשון לציון ונשמח לעזור.

אודותינו

אנחנו בחברת סוזוקי ראשון לציון אוטו גיל נשמח לעמוד לשירותכם משלב הרכישה ולפני ועד לשנים רבות לאחר מכן! ברכישת רכב אצלנו אתם מכוסים למשך שנים רבות! אחריות מלאה ניתנת על כל דגמי סוזוקי ואתם נהנים משירות מקצועי ואמין וממוסך מורשה צמוד! תוכלו להגיע ולבצע אצלנו טיפולים תקופתיים, תיקונים, בדיקות שגרתיות וכו'…

טיפול 10000 לסוזוקי

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן