חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי רחובות טרייד אין

סוזוקי רחובות טרייד אין

כבר יותר משנה שתלוי לכם על הרכב שלכם "שלט למכירה" , אנשים מתקשרים אך לא רציניים, אלו שבאים לא מעוניינים ולמה? הרכב שלכם במצב מעולה ושמור אז למה כל כך קשה לכם למכור אותו? כי היום במדינת ישראל כבר לא מוכרים רכבים בצורה פרטית ומי שכן פשוט המזל שיחק לו. היום כבר כולם משתמשים בשירותי הטרייד אין שמרבית חברות הרכבים בארץ מעניקות! הן רוכשות את הרכב הפרטי שלך ובכך אתה חוסך כספית ברכישת הרכב החדש אצלם! השירות הוא מאוד נוח, חסכוני, ללא כאבי ראש ומעניק לכם את הטוב ביותר שיש מבחינת אגרות רישוי, הכנה לטסט, תוכנית טיפולים מלאה של הרכב שאותו אתם רוכשים , מה יותר מהנה ומרגיע מאשר לקנות רכב במקום מסודר ואמין עם שירותי טרייד אין?

כל מה שנחוץ לדעת על טרייד אין

חברת סוזוקי רחובות טרייד אין מאפשרת לכם להחליף בקלות ובמהירות את הרכב שלכם ברכב חדש, אמין, בטיחותי ויוקרתי! בלי לחפש קונים פרטיים ובלי לשבור את הראש! עסקת הטרייד אין מבוצעת אצלנו בסוכנות בצורה קלה ומהירה שחוסכת לכם בזמן ובכסף ובסיומה אתם מקבלים מפתח לרכב החדש שלכם. הסוכנות שלנו מעניקה עסקאות טרייד אין על מגוון הדגמים שברשותנו כגון: ויטארה, באלנו, קרוסאובר, ג'מיני, סלריו ועוד… תמורת הרכב הישן שלכם ובתנאי מימון נוחים במיוחד אתם רוכשים רכב חדש במחיר משתלם לכל לקוח!

נקודת המבט שלנו

כשאנחנו מדברים על עסקת טרייד אין אנחנו מדברים על עסקה שבה חלק מהתשלום על הרכב הישן שלכם שנקנה אצלנו יורד מקניית הרכב החדש, וכך יופחת המחיר שאותו תצטרכו לשלם. לך לקוח יקר אין כוחות וזמן וגם אין צורך שתשקיע מאמצים בלחפש קונה, פרשום, בדיקות מיותרות, משא ומתן – אצלנו הכל מסודר ומקצועי! חסוך מעצמך כאבי ראש וגש אלינו לסוזוקי רחובות טרייד אין. אצלנו תקבלו אחריות מלאה על הרכב, מידע מלא, היסטוריית טיפולים, הכנה למכירה, תיקון תקלות, טיפול תקופתי ועוד.

אין צורך להתרוצץ

אצלנו בסוזוקי רחובות טרייד אין הכל מתבצע תחת קורת גג אחת! ללא טרטורים, ללא נסיעות מיותרות וחיפוש אחר קונים, ללא חיפוש אחר מוסך שיעביר אתכם טקס או יתקן בתקלה שלכם, והכי חשוב עם אחריות מלאה ומגוון אפשרויות תשלום בהתאמה אישית לכל לקוח! 100 אחוז מימון גם בעסקאות טרייד אין! היום קל ונוח לבצע שירות טרייד אין וליהנות באותו היום מרכב חדיש ואיכותי. 

סוזוקי בלנו 1

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן