חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוזוקי S-cross החדשה

תמונה סוזוקי קרוסאובר החדשה 19

 טכנולוגיה Mild Hybrid

מערכת Mild Hybrid של ה-S-Cross נכנסת לפעולה באופן אוטומטי כדי לספק את חוויית הנהיגה הטובה ביותר. היא משמשת לשיפור צריכת הדלק במהלך נסיעות רגילות, ומוסיפה עוד כוח למנוע בעת הצורך.
תמונה סוזוקי קרוסאובר החדשה 19 0

לצוות המקצועי המיומן במרכז השירות של סוזוקי צומת בילו יש חדשות חשובות לספר לכם על רכבי השטח הקטנים של סוזוקי, ועל השקת רכב ה- S-Cross החדש לגמרי. זהו עיצוב משודרג לרכב המקורי בן העשור, והוא מציג גם עדכון קל של לוח המחוונים, עם מעט שינויים מתחת.

לדגם הקודם חסרו כמה טכנולוגיות בטיחות קריטיות שעכשיו סוף סוף הצליחו להגיע לסוזוקי, כולל בלימת חירום אוטונומית (AEB), אזהרת סטייה מנתיב, ניטור נקודה עיוורת, התראת תנועה צולבת מאחור ועדכון שנקרא Weaving Alert שמציג התראה למניעת נמנום נהג.

בנוסף, הדגם החדש מציג לראשונה בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציונליות של עצירה/סע מלאה, סיוע לאור גבוה ופנסים ראשיים להפעלה/כיבוי אוטומטית, כמו גם קונסולה מרכזית עליונה שעוצבה מחדש, המכילה מערכת מולטימדיה מעודכנת עם Apple CarPlay אלחוטית בכל אחת מהן.

תמונה סוזוקי קרוסאובר החדשה 19 1

מערכת הנעה 4X4 ALLGRIP

ה-S-Cross הוא רכב SUV המתאים עצמו לכל תוואי השטח ולתנאי הדרך. ​אתם נשארים בשליטה בכל מצב נהיגה: שלג, שטח, כביש וביצועים ספורטיבים – הודות למערכת ALLGRIP SELECT. ​זוהי טכנולוגיה ייחודית לסוזוקי השולטת על כל ארבעת הגלגלים, ומאפשרת לכם לנסוע בבטחה בכל דרך. הנעה 4X4 הינה בהתאם לדגם הרכב (זמינה ברמת גימור GLX ו GLXV).
 
תמונה סוזוקי קרוסאובר החדשה 19 12
 

מחוברים לעולם

כשיוצאים להרפתקה, כבר לא מתנתקים יותר מהעולם. ​ב-S-Cross מגוון פונקציות וטכנולוגיות שמאפשרות לבקר את מערכות ​הרכב ולהישאר מחוברים למה שקורה, בכל מקום .*​מערכת מולטימדיה מקורית ומתקדמת. *CarPlay ו-Android Auto ​בהתאם למערכת ההפעלה. זמין בחלק מהמדינות. ועכשיו: מסך 9 אינץ' בדגם GLXV.
 
תמונה סוזוקי קרוסאובר החדשה 19 120
 

בטיחות מתקדמת

כנהגים זהירים, העיניים שלכם כל הזמן על הדרך: לפנים, לצדדים ולאחור. ה-S-Cross מצויד במערך של מצלמות וחיישנים, כדי שהנהיגה שלכם
תהייה בטוחה יותר. המצלמות והחיישנים של מערכת הבטיחות מוגבלים ביכולתם לזהות מכשולים, נתיבים ותמרורים. ​אין להסתמך על מערכות אלו לבדן. יש תמיד לנהוג בזהירות. המרחק בין כלי רכב משתנה בהתאם למהירות הרכב.
 
 
 SUZUKI SAFETY SUPPORT
סוזוקי מחויבת לספק לכם מערכות בטיחות מתקדמות שיתנו ​לכם שקט נפשי במגוון מצבי נהיגה.
תמונה סוזוקי קרוסאובר החדשה 19 120

נוחות ואבזור

עיצוב

עיצוב

ביצועים

ביצועים

בטיחות

סוזוקי קרוסאובר החדשה בטיחות 213049
כנהגים זהירים, העיניים שלכם כל הזמן על הדרך: לפנים, לצדדים ולאחור. ה-S-CROSS מצויד במערך של מצלמות וחיישנים, כדי שהנהיגה שלכם תהייה בטוחה יותר.
 
המצלמות והחיישנים של מערכת הבטיחות מוגבלים ביכולתם לזהות מכשולים, נתיבים ותמרורים.
​אין להסתמך על מערכות אלו לבדן. יש תמיד לנהוג בזהירות. המרחק בין כלי רכב משתנה בהתאם למהירות הרכב.
 
 SUZUKI SAFETY SUPPORT
סוזוקי מחויבת לספק לכם מערכות בטיחות מתקדמות שיתנו ​לכם שקט נפשי במגוון מצבי נהיגה.
 

מפרט הרכב

מדדי זיהום

דילוג לתוכן