חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוכנויות רכב ברחובות

סוכנויות רכב ברחובות

מחפשים מקום אמין שניתן לסמוך עליו בעינים עצומות לרכישת רכב חדש? היום חשוב מאוד למקצוע מקום מקצועי עם שירות אישי שיעניק לכם את השירות הטוב ביותר שיש! רכישת רכב היא הוצאה לא קטנה ואנחנו מודעים לעניין זה ולכן אנו בחברה מציעים לכם שירות אמין ומקצועי עם אפשרות לטרייד אין וחיסכון כספי וכמובן שירותי מוסך מתקדמים במיוחד ואחריות מלאה על כל רכב שתרכשו אצלנו!

רחובות עיר קטנה – אך יש בה הכל

אם אתם תושבי רחובות אין לכם מה להתרוצץ ולחפש רכבים בעיר אחרת – כאן יש לכם הכל מכל! מעוניינים ברכבי סוזוקי? אנחנו החברה הוותיקה ביותר שיש ואתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו ולהתרשם! אנו מחזיקים את מגוון דגמי סוזוקי 2018 כגון: קרוסאובר, ג'מיני, באלנו, ויטארה, סלריו ועוד ומציעים לכם את המחיר הטוב ביותר שיש! כל הרכבים שלנו עוברים בדיקה קפדנית טרם המכירה ללקוח ובחשיפה מלאה מול הלקוח, העברת טסט שנתי, תשלום אגרת רישוי, העברת בעלות, שירותי מוסך מתקדמים, שירותי טרייד אין ועוד והכל בסוכנויות רכב ברחובות.

היום כבר לא מוכרים בפרטי

אם גם אתם חודשים מחפשים מי שיקנה את הרכב שלכם, פרסמתם בכל עיתון או אתר אפשרי ועדיין אין קונים, או שהקונים מתקשרים ושואלים שאלות כל כך רבות ובסוף מסתבר שהם לא "רציניים" וכמובן שבשבילכם התהליך הוא מייגע ומלווה בכאבי ראש ואנחנו פה בסוכנויות רכב ברחובות אומרים לכם שאין כל צריך בכאבי הראש הללו! עם שירותי הטרייד אין המתקדמים שאנו מעמידים לשירותכם אתם מוכרים לנו את הרכב הישן שלכם ומקבלים באותו הרגע מפתחות לרכב החדש שמחירו כמובן הופחת בשל קניית הרכב שלכם ובכך נהנים מכל העולמות!

אנו פה בשבילכם

מרגע ההתלבטות באיזה רכב להתחדש: קומפקטי או משפחתית, מנהלים או ג'יפ פנאי ועד לשנים לאחר הרכישה אנו מעניקים לכם שירות מקצועי ואישי יוצא דופן! אנו מזמינים אותכם להגיע לסוכנויות רכב ברחובות ולהנות ממבחר עצום של רכבי 2018 חדשניים, מעוצבים ומהכל לכל עם אחיזה מושלמת בכביש לבטיחות מירבית. הגיעו לנסיעת מבחן על כל אחד מהרכבים שאנו מציעים לכם והתרשמו בעצמכם!

טיפול 10000 לסוזוקי

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן