חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

סוכנות סוזוקי רחובות

סוכנות סוזוקי רחובות

חברתנו משווקת את מגוון דגמי סוזוקי 2018 חדשים או יד שניה לבחירתכם, אוטומטית או ידנית, קומפקטית או משפחתית, פנאי או מנהלים והכל בתאם לתקציב שלכם, למערכות ההפעלה המותקנות ברכב, לפי הצורך והמטרה שלכם ועוד. אנו מודעים לחשיבות השירות גם לאחר רכישת הרכב ותמיד זוכרים את לקוחותינו! אחריות מלאה ניתנת על כל רכב, מוסך ושירות מלא מופעלים אצלנו באולם לצורך תיקונים וטיפולים בהמשך הדרך במחירים הטובים ביותר ללקוחות שרכשו אצלנו! קניית רכב היא הוצאה לא קטנה ואנו בחברה מעניקים לכם 100 אחוז מימון עם אפשרויות תשלום נרחבות במיוחד כך שהיום כל אחד יכול לרכוש רכב בלי לקחת שום הלוואה ובלי לשבור תוכנית חיסכון! מה עוד תקבלו אצלנו?

מוסך ושירות אמינים

לאחר רכישת הרכב בסוכנות סוזוקי רחובות מדי שנה תצטרכו לקבל טיפול אוברול, טיפול 10000, טיפול הנכה לטסט, אולי תיקון כלשהו בעקבות שריטה או תאונה לא עלינו ואנו מציעים לכם את הטוב ביותר ובמחיר מחירון קבוע מראש בהתאם לתקלה או לשירות הנדרש! אין צורך לחפש מקומות שיקבלו את רכבכם אנחנו בחברה מעמידים לשירותכם מוסך המתמחה בכל הנדרש לרכבי סוזוקי. השירותים הניתנים אצלנו הם: פחחות וצבע, שירותי דיאגנוסטיקה, חשמל, מיזוג, כיווני פרונט, הכנה לטסט ועוד… אז למה להתפשק על מקום שלא מעניק הכל תחת קורת גג אחת?

הדגמים שלנו

דגמי 2018 מעוצבים יותר, בטיחותיים יותר, איכותיים ומאובזרים הרבה יותר יצאו לשוק בשנה האחרונה ואתם נהנים מרכבים בעלי רמת הבטיחות הגבוהה ביותר שיש עם רמת זיהום מזערית בהחלט. בין הדגמים החדשים שיצאו לאור תקבלו את הסופר סוויפט המחודשת, הויטארה, הבאלנו, הג'מיני, הסאלריו, האיגניס ועוד כולן מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר שקיימת, כם קווי גימור חזקים במיוחד וצבעים מרהיבים! כל הרכבים שלנו בעלי מנועים חדשניים העוזרים לכם להפחית משמעותית את צריכת הדלק החודשית – וזו זכייה משל עצמה ועל כך אין להתווכח! סוכנות סוזוקי רחובות שמחה להזמינכם לנסיעת מבחן!

מערכות הפעלה חדשניות

חברת סוכנות סוזוקי רחובות מעמידה לרשותכם את מגוון הרכבים הבטיחותיים ביותר הקיימים בארץ וזאת מפאת המערכות הטכנולוגיות החדשניות שהותקנו ברכבים החדשים כגון: מערכת בקרת אקלים, מערכת זיהוי ירידת לחץ בצמיגים – מציל חיים! מערכת זיהוי הולכי רגל וזיהוי תמרורים, מערכת מוביליי משוכללת, חיישני רוורס, הגהים משוכללים עם אפשרות לשליטה מההגה על כל התוכניות ברכב, חלונות חשמליים, כריות אוויר משוכללות ועוד. סוכנות סוזוקי רחובות היא הסוכנות המומלצת ביותר לרכישת הרכב החדש שלכם!

סוזוקי קרוסאובר 999

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן