חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

פחחות וצבע ברחובות

פחחות וצבע ברחובות

שוקלים לרכוש רכב חדש? שנים שחלמתם להשתדרג ולקנות רכב יוקרתי, מרשים ומרווח ולהפטר מזה שבקושי סוחב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברה תמצאו מגוון דגמי סוזוקי 2018 ויד שניה המתאימים לכל מטרה! בין אם אתם מחפשים רכבים משפחתיים, קומפקטיים, ידניים או אוטומטיים, מנהלים או ג'יפים אצלנו תמצאו את המבחר הגדול ביותר שיש! כל הרכבים שלנו עמדו במבחני הדרכים בצורה הטובה ביותר עם דרגת בטיחות גבוהה ועם רמת זיהום נמוכה! מגוון עיצובים וצבעים אטרקטיביים מושלמים מחכים לכם באולם התצוגה. הגיעו אלינו והתרשמו. מה חשוב לקבל בעת קניית רכב?

כל מה שחשוב לשאול את סוכן המכירות

כשאתם מגיעים לאולם תצוגה של חברה מסוימת ויושבים עם נציג המכירות, עליו להעביר לכם את כל המידע אודות הרכבים הקיימים, מה כל רכב מכיל, איזה בדיקות הוא עבר, מהי דרגת הבטיחות וזיהום האוויר שלו, אילו מערכות חשמליות מותקנות ברכב, כמה כריות אוויר וכו', אך מלבד המידע הטכני והמפורט שעליו להעביר לכם אנא אל תשכחו לשאול על הנושא החשוב הבא – מוסך, פחחות וצבע ברחובות. כל סוכנות שמכבדת את עצמה מעמידה לשירות הלקוח/הקונה שלה מוסך מורשה שיטפל בכל הנדרש בעת הצורך, מדוע ?

מדוע אין לוותר על מוסך מטעם החברה ?

כשאתם רוכשים רכבים מסוים, אתם רוצים שתמיד יהיה לכם בית חם לחזור אליו בעת תקלה או תיקון או פשוט טיפול שוטף בכל שנה, אתם לא מעוניינים ולא צריכים לסור ברחבי העיר עם הרכב ולחפש מוסך שיקבל אותכם, אתם יכולים להיות רגועים שרכשתם רכב במקום המעניק שירותי פחחות ומוסך באחריות מלאה עם חלפים מקוריים ועם מחירים קבועים מראש! שירותי פחחות וצבע ברחובות מעניקים שירותי חשמל, דיאגנוסטיקה, בלמים, חלונות, צבע, דלק, גז ועוד.

הצוות שלנו

אצלנו באוטו גיל תמצאו צוות מקצועי ואמין שיעניק לכם את מלוא השירות במלוא הסבלנות! לקנות רכב זוהי הוצאה לא קטנה ואנו מודעים לכך בחברה ומעניקים לכם את הסדרי התשלום הנוחים לכם ביותר! הן מבחינת אפשרויות התשלומים הגדולות והן מבחינת אחוזי המימון! היום כבר כולם יכולים להתחדש ברכב חדש מבלי לשבור תוכנית חיסכון!

סוזוקי ויטרה 999

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן