חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

פחחות וצבע לרכב ברחובות

כמה לא נעים ולא בטיחותי לנסוע באוטו ישן, שרוט, חבול ומדדה בקושי, שנים שאתם חולמים להחליף את הרכב הישן ברכב חדש או שמא פשוט ניתן לתקנו במחיר מינימלי? עם שירות פחחות מקצועי זה אפשרי! עם חיצוניות הרכב חשובה לכם ואתם לא רוצים להתפשר על כך ומכל צד יש דפיקה אחרת, אם בטמבון או בפגוש או בדלת , אין ברירה עליכם להגיע לטיפול קוסמטי במוסך הפחחות הקרוב. בוא נדבר על המחירים של אותם התיקונים וכמה זה יעלה לנו.

הגיע רגע התיקון … מוכנים לבדיקה?

אם אתם מחפשים פחחות וצבע לרכב ברחובות עליכם לדעת את טווח המחירים האפשרי עבור התקלות השונות, אז בואו נתחיל! אם אנו מדברים על תיקון של דפיקה, מעיכה או שפשוף צבע של חלק מהרכב (במידה ולא צריך להחליף את החלק בחדש) תיקון כזה יעלה בסביבות ה 700 ש"ח עד 1300 ש"ח לפני מע"מ! כמובן שזה תלוי בודל המכה וצבעו של הרכב. אם אתם מעוניינים לדוגמא לצבע את מכסה המנוע או הגג זה יעלה בסביבות ה 1000 ש"ח. צביעה של רכב מלא תעלה בסביבות ה 12 אלף ש" בהתאם לרכב.

פחחות וצבע 1

מראות ופנסים – נעים להכיר


פחחות וצבע לרכב ברחובות נתקלים אין ספור פעמים בלקוחות שמגיעים לתקן מראות או פנסים , ולהלן טווח המחירים בנושא זה! אם מדובר על שבר בפנס קדמי- טווח המחירים הוא בין 1200 ש"ח ל 1700 ש"ח, אם זה פנס אחורי אז הסכום פוחת כמעט בחצי. עדיף להחליף את הפנס לחדש ולא לתקנו – המחירים יהיו הרבה יותר זולים! חשוב מאוד לבחור במקום אמין ומקצועי שיעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר לרכבכם על מנת שלא תצטרכו לחזור לטפל באותה הבעיה כבר לאחר כמה ימים.

חיסכו כסף

באמצעות תחזוקה שוטפת של הרכב וטיפולים שנתיים אתם יכולים לחסוך כסף ובענק, בצעו טיפולי 10000 באופן רציף על מנת להמנע מבעיות עתידיות, מוסך פחחות וצבע לרכב ברחובות של אוטו גיל ישמח לעזור לכם ולתת לכם את השירות המקצועי ביותר בתחום הרכבים! הניסיון שלנו מחזיר אלינו אין ספור לקוחות מרוצים ותוכלו לקרוא עלינו במדיה החברתית. אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו, להתרשם ממגרש המכוניות העשיר וכמובן ממוסך פחחות וצבע לרכב ברחובות הטוב ביותר! לפרטים חייגו 08-6878020 ונשמח לעזור.

פחחות וצבע 3

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן