חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

פחחות והסדרים

פגיעות פח וצבע שנגרמו לרכב שלכם בתאונה או בחנייה, גורמות לתסכול רב. לכן, אם הרכב שלכם זקוק לתיקוני פח וצבע, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר: מחלקת הפחחות והצבע במרכז שירות אוטו-גיל – סוזוקי ביל"ו סנטר רחובות, המספקת שירותי פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים.

כאן אתם והרכב שלכם תפגשו צוות מקצועי ומיומן, הנעזר בציוד המתקדם ביותר: מכשירי תיקון ומתיחה חדישים, חלפים איכותיים המאושרים ע״י חברות הביטוח ומחלקת צבע המצוידת בתנור רב עוצמה ובמעבדת צבע בטכנולוגיה מתקדמת וידידותית לסביבה, אשר נמצאת גם אצל יצרני הרכב ומבטיחה לכם תיקון איכותי והתאמת צבע ברמה הגבוהה ביותר – כאילו הרכב יצא זה עתה מהמפעל.

מחלקת הפחחות והצבע באוטו-גיל פועלת כמוסך הסדר עבור מבוטחי "הפניקס", "איילון", "מגדל" וסוכנות הביטוח "מתיב" (סוכנות הביטוח של יבואנית סוזוקי). אבל אם אתם זקוקים לתיקון פחחות וצבע וחברת הביטוח שלכם אינה עובדת עם אוטו-גיל כמוסך הסדר ושולחת אתכם למוסך אחר, יש לנו בשורה בשבילכם: מהיום אינכם צריכים להתפשר על מוסך אחר!

אין זה משנה באיזו חברת ביטוח אתם מבוטחים. הביאו את הרכב שלכם למחלקת הפחחות והצבע באוטו-גיל, קבלו מיד שובר הנחה של עד 3000 ₪ (ולכל היותר, עד 15% מגובה הנזק) שיאפשר לכם ליהנות ממלוא ההנחה שהייתם אמורים לקבל במוסך ההסדר של חברת הביטוח שלכם. כך, במחיר של מוסך הסדר, הרכב שלכם יזכה בשירות פחחות וצבע מהמקצועיים והאיכותיים בישראל שיחזירו אותו למצבו המקורי ואתם תיהנו מרכב בעל מראה מושלם.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן