חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

רכב חדש סוזוקי בלאנו

רכב חדש סוזוקי בלאנו

אומנם קטנה וקומפקטית אך עדיין נחשבת לרכב משפחתי – הדגם החדש מרווח הרבה יותר, מעוצב ומרשים! לסוזוקי בלאנו החדשה יש הרבה מתחרות בשוק – יונדאי, סיאט, סקודה, קיה ועוד… אך הסוזוקי החדשה עולה על כולן! הן מבחינת העיצוב, הגימור, האיכות, וכמובן המחיר המשתלם לכל אלו! אנשי עיצוב של סוזוקי חידשו את הדגם והפכו אותו למרווח הרבה יותר לנהג ולנוסעים כאחד, ועם תא מטען מרווח במיוחד ועיצוב חדשני ומודרני אתם הולכים להנות ובגדול! במאמר זה נתרכז בבלאנו החדשה על כל מאפייניה.

אוהבים למשוך תשומת לב?

כי זה מה שהולך לקרות למי שרוצה להתחדש ברכב חדש סוזוקי בלאנו 2018 , אין אחד שלא יסתכל עליכם בכביש – בזכות המראה הנקי והקפדני! מבחינת מערכות הרכב אנשי סוזוקי לא חסכו והתקינו את הטוב ביותר – מערכת בלמים חדשנית, מערכת שיוט, מערכת לחץ בצמיגים, בקרת אקלים, חגורות בטיחות, ועוד.. ולא רק – גם האבזור השתנה והתחדש, לדוגמא: פנסי איכות, תאורת לד, חישוקים, חיישני חנייה, מצלמה, מערכת מולטימדיה, ידיות דלתות מעוצבות ועוד…

בטיחות במקום הראשון

רכב חדש סוזוקי בלאנו זכה במגוון פרסים אודות עמידתו במבחני דרכים רבים! רמת הבטיחות שלו גבוהה במיוחד ורמת זיהום האוויר נמוכה! הנסיעה שקטה ונעימה ובהחלט זורמת בצורה הטובה ביותר שיש בהשוואה לרכבים אחרים! המנוע חדשני ביותר כ 1.2 ליטר ועוזר לכם לחסוך בעלויות הדלק! בקיצור הסופר מיני המשפחתית מפתיעה ובענק ומציעה תמורה מכובדת בהחלט למחיר הנמוך של סוזוקי.

אודות חברתנו

חברת אוטו גיל מתמקצעת ברכבי סוזוקי ומעמידה לשירותכם אנשי מקצוע אמינים, שירותים ועם ניסיון של למעלה מ 10 שנים בתחום! אצלנו באתר תוכלו למצוא את המפרט הטכני המלא אודות רכב חדש סוזוקי בלאנו ולהתרשם מעוד מגוון אבזרים ומערכות שלא צוינו במאמר זה. 100% מימון עם מגוון אפשרויות תשלום אתם יכולים להיות רגועים ושקטים שעשיתם את הבחירה הנכונה עבורכם ועבור משפחתכם.

סוזוקי בלנו 2

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן