חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

רכב חדש סוזוקי גמיני

רכב חדש סוזוקי גמיני

אם אתם אנשי הרפתקאות ושטח, אוהבי טיולי פנאי ואקסטרים או סתם בא לכם להתחדש בג'יפ 4 על 4 איכותי, חדשני ומעוצב הג'מיני החדשה היא בשבילכם! עם סכום מינימלי של 299 ש"ח לחודש אתם יכולים להנות מרכב חדש ואטרקטיבי במיוחד לכל דרך ולכל מטרה! דגם זה מגיע כידני או אוטומטי לבחירת הלקוח והנוחות שלו ובהתאם לתקציב. במאמר זה נעסוק בדגם החדש המיועד לכביש או לטבע ששודרג והפך לרכב מרשים עם ביצועי נהיגה מהמעלה הראשונה.

המפרט הטכני

אצלנו באתר תוכלו למצוא את המפרט הטכני המלא אודות רכב חדש סוזוקי ג'מיני ולהתרשם מההבדלים בין הדגמים (ידני או אוטומט). מבחינת העיצוב הרכב השתדרג פלאים- הוא נוח, מרווח עם תא מטען גדול, הגה ומוט הילוכים שנעים בקלות על צירם ומאפשרים שליטה טובה יותר בכביש או בשטח. נוחות מושלמת, מושבים מעוצבים, לוח שעונים משוכלל ועוד מגוון מערכות חדשניות שהותקנו בג'מיני החדשה. סוזוקי לא חסכו והתקינו בדגם החדש את המנוע המשוכלל והחדיש העשוי מאלומיניום וזאת במטרה להקטין לכם משמעותית את צריכת הדלק החודשית.

מה כלול בדגם החדש?

מגוון מערכות חדשניות הותקנו ב רכב חדש סוזוקי ג'מיני כגון: מערכת בקרת אקלים, מערכת זיהוי הולכי רגל ותמרורים, מערכת לחץ בצמיגים, מערכת בלמים חדשנית ועוד… חלונות חשמליים, מראות צד חשמליות, רמקולים מובנים, זמזמים לאורות דולקים, לוח שעונים יוקרתי, מושבים קדמיים מתקפלים, משענות ראש הניתנות לשליפה, פנסי ערפל מתוחכמים, כריות אוויר איכותיות, נקודות עיגון לכסא תינוק ועוד מגוון ענק של איבזורים מחכה לכם בג'מיני החדשה.

אז הגיע הזמן להתחדש

אנו מברכים אתכם על החלטתכם להתחדש ברכב חדש ומזמינים אתכם טרם הקנייה הסופית למבחן נסיעה על רכב חדש סוזוקי ג'מיני לקבלת העוצמה, הנסיעה השקטה, הנוחות ועוד. אנחנו באוטו גיל נשמח לעזור לכם בכל שאלה – אולם התצוגה שלנו פתוח עבורכם ואתם מוזמנים להגיע! מגוון תשלומים ואמצעי תשלום רחבים עם 100 אחוז מימון! הדגם החדש יעניק לכם את הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר שיש.

סוזוקי ג'ימני 999

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן