חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

רכב חדש סוזוקי סוופיט

רכב חדש סוזוקי סוופיט

הסוויפט החדשה שוברת את הכלים! עם מנוע 1.2 ליטר הדגם החדש השתדרג, התעצב ויצא לאור בצורה הטובה ביותר שלו! כעת הוא מככב על הכביש במגוון צבעים מרהיב והפך לטרנד שכבש את הישראלים! רכב קומפקטי, איכותי, מהיר, יציב ואיכותי! אין מה להשוות בין הדגם הישן לדגם החדש עליו אנו מדברים, אנשי סוזוקי שידרגו אותו פלאים! אם בעבר הסוויפט הייתה רועשת – הדגם החדש מבודד רעשים! מכיל מערכת מדי מפוארת בהחלט ועיצוב פנימי וחיצוני הורס! במאמר זה נדון על הדגם החדש – קריאה מהנה!

עבר את מבחני העיצוב ובענק!

רכב חדש סוזוקי סוויפט מפתיע ובענק ובהחלט מסובב ראשים! העיצוב שלו חזק, מלוטש עם רמת גימור איכותית במיוחד! צורת פנסים איכותית ומפתיעה, צבעים מטורפים, תא מטען גדול במיוחד ביחס לדגם הקודם, כריות אוויר איכותיות, מושבים מרשימים ומרווח גדול פנימי ומפתיע ביחס לגודלו של הרכב. מה עוד? קדימה… לוח מחוונים חדיש, מערכת מדיה חדשנית הנשלטת גם מההגה, מגוון מערכות חדשניות כגון: מערכת בקרת אקלים, מערכת זיהוי לחץ לא תקין בצמיגים, מערכת שמע הכוללת שש רמקולים איכותיים ביותר, מראות מתקפלות ועוד…

הסוויפט מנצחת ובענק

מבני דרכים רבים עבר הרכב חדש סוזוקי סוויפט ובכולם הוא עמד! עם רמת בטיחות גבוהה במיוחד ועם רמת זיהום אוויר נמוכה אתם זוכים לרכב קומפקטי מעולה, איכותי ומעוצב! בדגם חדש זה מושבי הנהגים והנוסעים מוגבהים במיוחד כך שאתם יושבים זקופים יותר ושדה הראיה שלכם גדל בצורה ניכרת! עם תמיכה מקסימלית לגב ולכתפיים נסיעה ממושכת הופכת לחוויה מסוג אחר! המנוע החדיש 1.2 ליטר שודרג והתחדש ואתם חוסכים בזכותו בהוצאות הדלק – מה יותר כיף מזה? גם חווית נסיעה משודרגת וגם ירידה בהוצאות הדלק שלכם!

אודותינו

אנחנו בחברת אוטו גיל מספקים שירות ללקוחות המעוניינים להתחדש ברכבי סוזוקי מכל דגם! הפעם אנו ממליצים על רכב חדש סוזוקי סוויפט כדגם שכובש את הכביש ומותאם במיוחד למי שמעוניין ברכב קומפקטי, מהיר, מעוצב וחדיש במחיר שלא ישבור את הכיס! אצלנו בחברה תהנו ממגוון אופציות תשלום ועם 100 אחוז מימון אתם יכולים להיות רגועים שעשיתם את הבחירה הנכונה! היכנסו עכשיו לסניף שלנו ברחובות והתייעצו על אנשי המקצוע המנוסים שלנו שישמחו לתת לכם את כל המידע הנחוץ!

סוזוקי סוויפט 999

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן