חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

רכב חדש סוזוקי סלריו

רכב חדש סוזוקי סלריו

רכב מיני וקומפקטי שיעניק לכם תחושה של גדולים על הכביש! לראשונה הוצגה הסלריו בשנת 2014 וזכתה במדינות רבות במבני דרכים שונים. דגם סלריו מאופיין כרב קטן, מהיר, בעל עיצוב מרשים וחזק עם מנוע עוצמתי שחוסך בדלק במידה ניכרת, מערכת גלגלים מפוארת שזכתה בלא מעט פרסים, רכב זול, בטיחותי וחסכוני וכמובן מתאים לנסיעה בכל שטח! הדגם מגיע בצורה ידנית או אוטומטית לבחירתכם – המחיר משוקלל לפי סוג הדגם שתבחרו.

איכות נסיעה שמשדרגת את היום!

אם החלטתם להתחדש ברכב חדש סלריו אתם הולכים להיות מופתעים ובענק! וכמובן לטובה! גם בשטח קשה ובכבישים רעועים הסלריו החדשה מוצאת איזון ואתם הולכים לתפעל את הרכב בצורה הקלה ביותר שיש, סלריו החדשה עומדת להעניק לכם ביטחון שהרבה רכבים קומפקטיים אחרים לא יוכלו לעשות זאת! תיבת ההילוכים המחודשת עושה את העבודה היטב ומעבירה את ההילוכים בצורה חלקה וטובה ללא כל תחושה של הנהג בהחלפת ההילוך.

צריכת הדלק של הסלריו

רכב חדש סוזוקי סלריו הוא רכב שהולך לחסוך לכם בהוצאות הדלק ובענק! בעקבות תיבת ההילוכים המשודרגת והמנוע החדיש צריכת הדלק היא חסכונית מאוד! לפרטים נוספים אודות הליטרים וחישוב ההוצאה לק"מ יש להכנס לאתר שלנו לקטגוריית סלריו ולהתרשם. סלריו החדשה מפנקת ומרווחת במיוחד, המראה המעוצב והמרשים מעניקים לנהג ולנוסע חווית נסיעה אופטימלית. עם תא מטען נרחב ומושבים נוחים בהחלט – לא תרצו לצאת מהרכב החדש שלכם.

אודות החברה שלנו

אנחנו באוטו גיל רחובות נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת עם אנשי השירות שלנו מתמחים ברכבי הסוזוקי ויעניקו לכם מידע רב אודות הדגמים החדשים שיצאו לאור. אם ברכב חדש סווזוקי סלריו אתם מעוניינים, הגעתם למקום הנכון! מבחר אפשרויות תשלום ואמצעי תשלום עומדים לרשותכם, וכמובן עם 100% מימון! היום כבר לא צריך לשבור תוכנית חיסכון כדי להרגיש מלך על הכביש.

טיפול 10000 לסוזוקי

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן