חייגו 08-6878020

מורשה טסלה

רכב חדש סוזוקי קרוסאובר טורבו

רכב חדש סוזוקי קרוסאובר טורבו

הקרוסאובר החדשה של סוזוקי שינתה את פניה והפכה למעוצבת יותר, חזקה יותר, אטרקטיבית ועומדת בכל הדרישות! הדגם המשופר הוא דגם משפחתי עם רמת בטיחות גבוהה במיוחד בדרגה 6 ועם דרגת זיהום נמוכה – 5 הדגם הראשוני של סוזוקי הוצא לשוק בשנת 2013 עם מבנה ל 5 אנשים וכעת השתדרגה פלאים מבחינת כל האלמנטים, האביזרים, העיצוב, המנוע ועוד. במאמר זה נתמקד בדגם קרוסאובר טורבו החדש – על כל מאפייניו. קריאה נעימה.

הביצועים של הדגם החדש מפתיעים ובענק

רכב חדש סוזוקי קרוסאובר טורבו מחודש, אטרקטיבי ומושלם למשפחה עם נפח מנוע של 1.4 ו 140 כוח סוס – מנוע ידידותי ואתם נהנים מחיסכון משמעותי בהוצאות הדלק. מבחינת תיבת ההילוכים ניתן לבחור ידני או אוטומטי – לפני נוחיותכם האישית ולפי תקציבכם. בדגם החדש הותקנו מגוון מערכות מתקדמות ומשוכללות כגון: מערכת בלימה, מערכת בקרת יציבות, מערכת זיהוי הולכי רגל ותמרורים, ניטור לחץ בצמיגים בנוסף לכך – 7 כריות אוויר חדשניות ואיכותיות אתם מוגנים מפני סכנה בשעת תאונה.

העיצוב החדשני והסוחף

בבואכם לבדוק או לרכוש רכב חדש סוזוקי קרוסאובר טורבו אתם הולכים להיות מופתעים ובענק מהעיצוב החדשני וההורס שלו! קווים בולטים ועוצמתיים, דלת מטען רחבה, פנסים המשולבים בדלתות, מרחב פנימי מרשים וגדול, תקרה גבוהה, גלגל הגה מצופה, ריפודים איכותיים ועוד. מבחינת תחזוקת הרכב יש לבצע כל 15000 ק"מ או כל שנה. חברים וחברות – הבחירה שלכם רכב חדש סוזוקי קרוסאובר טורבו החדשה היא הבחירה הנכונה עבורכם ועבור משפחתכם.

תרומה הולמת בהחלט למחיר הנמוך

בשילוב ביצוע מרשים על הכביש, חיסכון בדלק, דרגת זיהום נמוכה ודרגת בטיחות גבוהה, מערכות מתקדמות וחדשניות, עיצוב מרשים ואיכות חומרים מהמעלה הראשונה זוהי בהחלטה ההחלטה הנכונה עבורכם ובמחיר הטוב ביותר שיש! אצלנו באוטו גיל תהנו ממגוון אפשרויות תשלום ואמצעי מימון נרחבים במיוחד – היום כל אחד יכול לרכוש רכב חדש מבלי לשבור תוכנית חיסכון. 

אוטו גיל מרכז שירות סוזוקי -2512-1

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן